Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом! У суспільстві Вам відведена особлива роль – постійно турбуватись про кожну людину. Своєю наполегливою працею Ви забезпечуєте життєдіяльність міста, створюєте необхідні умови для стабільної роботи підприємств, установ, організацій. Завдяки Вам  у наших оселях завжди є вода, тепло, газ, світло та інші блага. Ви стараєтесь утримувати у належному стані парки і сквери, прибудинкові території, тротуари та вулиці. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття щодня.

Шановні колеги на ваших плечах лежить серйозна відповідальність, і нажаль, у держави зараз немає можливості оцінити по достоїнству Вас. Ви воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах щодня доводиться забезпечувати життєдіяльність населення.

Від усієї Теребовлянської  громади від депутатів міської ради від себе особисто прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя, добра, достатку, божої ласки,  успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі. Щоб Ваша праця в нашій країні мала більш високий статус, умови вашої роботи дозволяли виконувати її висококласно, щоб ви пишалися тим, що  працюєте саме в цій галузі, що б ваша робота  приносила задоволення вам, а заробітна плата - задоволення вашій сім'ї. І нехай ніколи не покидають Вас сили робити наше місто красивим, а слова вдячності від людей лунають для Вас щоденно.

Слава усім Вам! Слава Україні!

 

 

Міста-побратими

Актуально

Партнери