Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Відремонтовано дві вулиці у Теребовлі

Теребовлянською міською радою втілено два проекти з капітального ремонту комунальних вулиць Теребовлянської об’єднаної громади. Зокрема, завершено ремонти ділянок вулиць Лошнівська та Паращука у центрі ОТГ – м.Теребовля. Загалом по Лошнівській відремонтовано 250 метри погонні дорожнього полотна, а по вул. Паращука – 122 м.п. (з встановленням бордюрів, зливової каналізації, тротуару, та інших супутніх інженерних конструкцій). Кошторисна вартість проектів – 1 млн. 490 тис. 833 грн. та 1 млн. 337 тис. 549 грн. відповідно.
 
Важливо зазначити, що терміни виконання даних робіт не визначаються міською радою, оскільки потребують ретельної попередньої підготовки та участі різних установ та організацій. Зокрема, після обговорення та визначення майбутніх об’єктів, які планується ремонтувати, відбувається:

Детальніше...

У Теребовлі запрацювала громадська вбиральня

У центрі міста Теребовля минулого тижня уже запрацювала громадська вбиральня. Ця будівля, що тепер є у комунальній власності Теребовлянської міської ради, знаходиться між районною бібліотекою та колишнім універмагом.

Детальніше...

Новоствореним ОСББ у Теребовлі виділятимуть кошти на заходи з енергозбереження

Україна поступово переходить на новий рівень управління багатоквартирними будинками. З кожним роком все більше громадян відмовляються від послуг житлово-експлуатаційних організацій та беруть управління спільним житлом у власні руки за допомогою створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). «Теплими кредитами» від держави уже встигли скористатися сотні ОСББ по різних регіонах нашої країни. До загальнодержавних заходів з підтримки ОСББ долучаються і місцеві органи самоврядування. 
 
Теребовлянською міською радою розроблено та затверджено Програму підтримки новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Теребовля на 2017-2018 роки в частині енергозбереження. Відповідно до даної програми фінансуватимуться відповідні заходи з покращення стану будинку: заміна вхідних дверей, вікон та ремонт сходових кліток, заміна електропроводки, ремонт покрівлі тощо.

Детальніше...

Теребовлянська міська рада продовжує ремонти вулиць Теребовлі

На вулицях Теребовлі вдруге в цьому сезоні запрацювала спецтехніка з асфальтування доріг. Перший етап ремонтних робіт виконано ще до Великодніх свят: покладено асфальт на частині Вербової, полагоджено окремі ділянки вулиць Садики та Навроцького, частину вулиці Остапа Пасіки (раніше – Ломоносова).
 
На другому етапі, який завершується цього тижня, Теребовлянською міською радою було замовлено ремонт ще двох вулиць у Садах – частини Лесі Українки (біля монументу загиблим односельчанам) та Зарицького. Також відремонтовано проблемні ділянки у центрі міста – це вулиця Гірняка (біля Центру культури і дозвілля) та заїзд до будинку №59 по вулиці Січ.Стрільців (прибудинкова територія, «Доси»), а також частину вулиці Маковського. 

Детальніше...

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну Чистою Разом» - наймасштабніше в країні прибирання

У суботу, 29 квітня, працівники Теребовлянської міської ради, а також відділів та установ, що відносяться до місцевого самоврядування, взяли участь у всеукраїнській екологічній акції Let's do it, Ukraine / Зробимо Україну Чистою Разом, яку організатори охрестили наймасштабнішим прибиранням країни. До працівників самоврядування долучилися також активісти ТРГО "Громада рибалок Теребовлянщини".
 
Толока проходила на березі Гнізної з 9.30 до 15.30 год. Спільними силами було почищено близько 150 метрів прибережної зони. Як наслідок – зібрано 2 причепи гілок та 2 причепи дров заготовлено для опалення Теребовлянської ЗОШ №1. Під час прибирання була задіяна техніка комунального підприємства «Теребовля».

Детальніше...

Відремонтовано дах ФАПу у с.Долина

У зв’язку з аварійним станом покрівлі фельдшерсько-акушерського пункту у с.Долина, що призвело до затоплення приміщень будівлі, Теребовлянською міською радою підготовлено рішення про виділення кошти на ремонт даху цього ФАПу. 
 
Станом на сьогодні ремонтні роботи уже завершено. В рамках поточного ремонту даху замінено покрівельний настил, усі ринви та водостоки на будівлі. Орієнтовна вартість виконаних робіт – 199 тис. грн.

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери