Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

У Теребовлі запрацювала громадська вбиральня

У центрі міста Теребовля минулого тижня уже запрацювала громадська вбиральня. Ця будівля, що тепер є у комунальній власності Теребовлянської міської ради, знаходиться між районною бібліотекою та колишнім універмагом.

Детальніше...

Новоствореним ОСББ у Теребовлі виділятимуть кошти на заходи з енергозбереження

Україна поступово переходить на новий рівень управління багатоквартирними будинками. З кожним роком все більше громадян відмовляються від послуг житлово-експлуатаційних організацій та беруть управління спільним житлом у власні руки за допомогою створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). «Теплими кредитами» від держави уже встигли скористатися сотні ОСББ по різних регіонах нашої країни. До загальнодержавних заходів з підтримки ОСББ долучаються і місцеві органи самоврядування. 
 
Теребовлянською міською радою розроблено та затверджено Програму підтримки новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Теребовля на 2017-2018 роки в частині енергозбереження. Відповідно до даної програми фінансуватимуться відповідні заходи з покращення стану будинку: заміна вхідних дверей, вікон та ремонт сходових кліток, заміна електропроводки, ремонт покрівлі тощо.

Детальніше...

Теребовлянська міська рада продовжує ремонти вулиць Теребовлі

На вулицях Теребовлі вдруге в цьому сезоні запрацювала спецтехніка з асфальтування доріг. Перший етап ремонтних робіт виконано ще до Великодніх свят: покладено асфальт на частині Вербової, полагоджено окремі ділянки вулиць Садики та Навроцького, частину вулиці Остапа Пасіки (раніше – Ломоносова).
 
На другому етапі, який завершується цього тижня, Теребовлянською міською радою було замовлено ремонт ще двох вулиць у Садах – частини Лесі Українки (біля монументу загиблим односельчанам) та Зарицького. Також відремонтовано проблемні ділянки у центрі міста – це вулиця Гірняка (біля Центру культури і дозвілля) та заїзд до будинку №59 по вулиці Січ.Стрільців (прибудинкова територія, «Доси»), а також частину вулиці Маковського. 

Детальніше...

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну Чистою Разом» - наймасштабніше в країні прибирання

У суботу, 29 квітня, працівники Теребовлянської міської ради, а також відділів та установ, що відносяться до місцевого самоврядування, взяли участь у всеукраїнській екологічній акції Let's do it, Ukraine / Зробимо Україну Чистою Разом, яку організатори охрестили наймасштабнішим прибиранням країни. До працівників самоврядування долучилися також активісти ТРГО "Громада рибалок Теребовлянщини".
 
Толока проходила на березі Гнізної з 9.30 до 15.30 год. Спільними силами було почищено близько 150 метрів прибережної зони. Як наслідок – зібрано 2 причепи гілок та 2 причепи дров заготовлено для опалення Теребовлянської ЗОШ №1. Під час прибирання була задіяна техніка комунального підприємства «Теребовля».

Детальніше...

Відремонтовано дах ФАПу у с.Долина

У зв’язку з аварійним станом покрівлі фельдшерсько-акушерського пункту у с.Долина, що призвело до затоплення приміщень будівлі, Теребовлянською міською радою підготовлено рішення про виділення кошти на ремонт даху цього ФАПу. 
 
Станом на сьогодні ремонтні роботи уже завершено. В рамках поточного ремонту даху замінено покрівельний настил, усі ринви та водостоки на будівлі. Орієнтовна вартість виконаних робіт – 199 тис. грн.

Детальніше...

Ремонти доріг у "районі" Садики

В рамках поточних дорожніх робіт (ремонти вартістю до 200 тис. грн.), які замовляє та оплачує Теребовлянська міська рада, покладено асфальтне покриття по вулиці Садики, на виїзді до Застіноцької. Площа виконаних робіт - 630 квадратних метрів дорожнього полотна. В цьому ж районі ще минулого року розпочато ремонт вулиці Галицької. Цього сезону продовжено асфальтування цієї вулиці, а також викладено частину дорожнього полотна по вулиці Навроцького.

Ремонтні роботи у громаді тривають і як зазначає теребовлянський міський голова Сергій Поперечний:

Детальніше...

Міста-побратими

Події

Актуально

Партнери