Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Теребовлянська міська рада продовжує ремонти вулиць Теребовлі

На вулицях Теребовлі вдруге в цьому сезоні запрацювала спецтехніка з асфальтування доріг. Перший етап ремонтних робіт виконано ще до Великодніх свят: покладено асфальт на частині Вербової, полагоджено окремі ділянки вулиць Садики та Навроцького, частину вулиці Остапа Пасіки (раніше – Ломоносова).
 
На другому етапі, який завершується цього тижня, Теребовлянською міською радою було замовлено ремонт ще двох вулиць у Садах – частини Лесі Українки (біля монументу загиблим односельчанам) та Зарицького. Також відремонтовано проблемні ділянки у центрі міста – це вулиця Гірняка (біля Центру культури і дозвілля) та заїзд до будинку №59 по вулиці Січ.Стрільців (прибудинкова територія, «Доси»), а також частину вулиці Маковського. 
 
«Місцеві дороги лагодимо поступово окремими ділянками, - зазначає міський голова Сергій Поперечний, - Це оперативно та раціонально, та не завдає великого фінансового навантаження на бюджет громади.  В той же час хочеться багатьом жителям покращити бодай частково умови добирання до дому чи до місця роботи».
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери