Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Новоствореним ОСББ у Теребовлі виділятимуть кошти на заходи з енергозбереження

Україна поступово переходить на новий рівень управління багатоквартирними будинками. З кожним роком все більше громадян відмовляються від послуг житлово-експлуатаційних організацій та беруть управління спільним житлом у власні руки за допомогою створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). «Теплими кредитами» від держави уже встигли скористатися сотні ОСББ по різних регіонах нашої країни. До загальнодержавних заходів з підтримки ОСББ долучаються і місцеві органи самоврядування. 
 
Теребовлянською міською радою розроблено та затверджено Програму підтримки новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Теребовля на 2017-2018 роки в частині енергозбереження. Відповідно до даної програми фінансуватимуться відповідні заходи з покращення стану будинку: заміна вхідних дверей, вікон та ремонт сходових кліток, заміна електропроводки, ремонт покрівлі тощо.
 
Грошова допомога, яка виділятиметься тому чи іншому об’єднанню, розраховуватиметься індивідуально в залежності від кількості квартир, віку будинку, а також щомісячного внеску на утримання будинку, який встановлюється рішенням зборів жителів – членів конкретного ОСББ. Максимальний розмір такої допомоги – 300 тисяч гривень на одне об’єднання.
 
Для прикладу після створення ОСББ:
- в 120 квартирному житловому будинку за адресою вул. Небесної Сотні,1А одноразова фінансова допомога (підтримка) згідно розрахунку складатиме орієнтовно 117 тис. грн.
- в 7 квартирному житловому будинку за адресою вул. Князя Василька,108 одноразова фінансова допомога (підтримка) згідно розрахунку складатиме орієнтовно 45 тис. грн.
- в 9 квартирному житловому будинку за адресою площа Шевченка, 12 одноразова фінансова допомога (підтримка ) згідно розрахунку складатиме орієнтовно 58 тис. грн.
 
За додатковою інформацією, допомогою в розрахунку можна звертатися у відділ архітектури та містобудування Теребовлянської міської ради, а також за телефоном 
2-14-62.

Міста-побратими

Актуально

Партнери