Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Відремонтовано дві вулиці у Теребовлі

Теребовлянською міською радою втілено два проекти з капітального ремонту комунальних вулиць Теребовлянської об’єднаної громади. Зокрема, завершено ремонти ділянок вулиць Лошнівська та Паращука у центрі ОТГ – м.Теребовля. Загалом по Лошнівській відремонтовано 250 метри погонні дорожнього полотна, а по вул. Паращука – 122 м.п. (з встановленням бордюрів, зливової каналізації, тротуару, та інших супутніх інженерних конструкцій). Кошторисна вартість проектів – 1 млн. 490 тис. 833 грн. та 1 млн. 337 тис. 549 грн. відповідно.
 
Важливо зазначити, що терміни виконання даних робіт не визначаються міською радою, оскільки потребують ретельної попередньої підготовки та участі різних установ та організацій. Зокрема, після обговорення та визначення майбутніх об’єктів, які планується ремонтувати, відбувається:
- замовлення, виготовлення проектної документації та експертиза;
- затвердження об’єктів на сесії Теребовлянської міської ради (більшістю депутатського складу);
- подання в Тернопільську ОДА на висновок щодо відповідності плану соціально-економічного розвитку ОТГ;
- подання в Мінрегіон (Київ) на включення в перелік проектів, що фінансуються в поточному році;
- виготовлення декларації (дозволу) на початок робіт
а тоді вже – фінансування та виконання проекту… Іноді до цього переліку ще додаються тендерні процедури з визначення виконавця робіт. Цьогоріч процес подання проектів затримався ще й у зв’язку зі змінами в законодавстві – 10 червня прийнято ряд нових законів у сфері будівництва та держбудконтролю. Документація приводилась у відповідність до нових вимог.
 
Оскільки процес підготовки до виконання ремонтів у громаді потребує часу і зусиль, ми сподіваємось на розуміння жителів та співпрацю в обговореннях і плануванні наступних робіт.
 
На фото - вул.Лошнівська до і після ремонту

Міста-побратими

Актуально

Партнери