Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Теребовля розпочинає роботу над проектом із транскордонної співпраці

З 21 по 24 жовтня включно делегація із Теребовлі у складі теребовлянського міського голови Сергія Поперечного та заступників міського голови Тараса Вітківського і Людмили Колісник побувала з робочим візитом у гміні Конопніца (Люблінське воєводство, Республіка Польща). Метою поїздки було налагодження подальшої співпраці в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Детальніше...

Делегація із Теребовлянської громади відвідала фестиваль "Sami Svoi" міста-побратима Любомиж

Традиційним для нашого міста стало відвідування фестивалю комедійного кіно «Самі Свої», організатором якого виступає місто-побратим Теребовлі – Любомиж (Республіка Польща). Два роки поспіль, у 2014 та 2015 роках міський голова  разом із делегацією представляли наше місто на міжнародному фестивалі  у Любомижі. Цього ж року  на запрошення бургоміста Вєслава Зіолковського на ХХ Міжнародний фестиваль фільмів комедійних «Самі Свої» були запрошені  і артисти з Теребовлі. 

Детальніше...

Міський голова зустрівся з представниками асоціації спортивно-культурних обмінів «Лорен-Україна»

11 серпня 2016 року у місті Теребовля відбулась тристороння зустріч за участю теребовлянського міського голови Сергія Поперечного, директора ТОВ МЦвП ЮНЕСКО Віталія Семенюка, а також Голови асоціації спортивно-культурних обмінів «Лорен-Україна» Миколи Дяченка та представника асоціації Люби Сороки. Під час розмови обговорено можливості для співпраці з одним із великих міст Франції, мер якого є виходцем з Тернопільщини.
 
"Враховуючи те, що за останні роки Теребовля активно та, головне, - результативно, налагоджує партнерські зв’язки з містами сусідніх країн, - зазначає з даного приводу Сергій Поперечний, - ми маємо надію на дружні та взаємновигідні відносини із новим іноземним партнером". 
 
Орієнтовні напрямки можливого співробітництва, які було окреслено під час зустрічі:

Детальніше...

Візит делегації з Польщі у Теребовлі розпочався зустріччю бурмістрів та молоді в стінах міської ради

10 січня 2015 року до Теребовлі з дружнім візитом прибула делегація з міста-побратима Любомижа, в складі якої, окрім бурмістра В’єслава Зіолковського та депутата міської ради Любомижа, до нас завітала також польська молодь з Любомижської гімназії та їх учителі-наставники. У понеділок, 11.01, у залі засідань Теребовлянської міської ради відбулась спільна українсько-польська конференція, участь у якій взяв Теребовлянський міський голова Сергій Поперечний, а також депутати Молодіжної міської ради м.Теребовля. 

Детальніше...

Досвід децентралізації у сусідній Польщі переймали депутати Молодіжної ради

5-10 жовтня 2015 року офіційна делегація з міста Теребовлі у складі депутатів Молодіжної міської ради, заступника міського голови Людмили Колісник та директора Тернопільського Обласного Відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталія Семенюка відвідали місто-побратим Любомиж (Республіка Польща). «Сьогодні Україна зробила ряд серйозних кроків на шляху розвитку і вдосконалення системи місцевого самоврядування. Проте децентралізація – реформа,яка потребує багато часу та практичної наглядності, саме тому досвід європейських держав, особливо Польщі, країни, у якої з нами не лише спільний кордон, але й спільна історія, для нас є цінним і корисним », - каже міський голова Сергій Поперечний, - «тим паче, що у березні цього року між нашим містом та польським Любомижем підписано двосторонню угоду, яка й передбачає молодіжні обміни для налагодження співпраці у сфері культури, спору та розвитку молодіжного самоврядування у малих містах».

Детальніше...

Перші кроки щодо реалізації угоди про двостороннє співробітництво між Теребовлею та Любомижем зроблено

14-16 серпня  сусідню  Польщу відвідала офіційна делегація з міста Теребовлі на чолі з міським головою Поперечним Сергієм Івановичем та представниками Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО. Візит був здійснений на запрошення бурмістра міста і гміни Любомиж Вєслава Зіолковського взяти участь у XIX Національному фестивалі комедійних фільмів «Самі свої», який традиційно відбувається у Любомижі з 1997 року. Один із пунктів підписаної двосторонньої угоди про поріднення міст Теребовлі та Любомижа у березні 2015 року передбачає «…обмін творчими колективами, проведення спільних фестивалів, конкурсів, спортивних змагань та інших заходів». Саме тому у склад делегації, яка представляла наше місто на фестивалі, увійшли начальник відділу культури і туризму Теребовлянської РДА Михайло Кузів, солісти районного будинку культури Надія Демида та Олександр Воробйов, а також студенти Теребовлянського вищого училища культури відділу «Народна хореографія»Тарас Шевчук та Христина Пошелюжна.

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери