Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Перші кроки щодо реалізації угоди про двостороннє співробітництво між Теребовлею та Любомижем зроблено

14-16 серпня  сусідню  Польщу відвідала офіційна делегація з міста Теребовлі на чолі з міським головою Поперечним Сергієм Івановичем та представниками Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО. Візит був здійснений на запрошення бурмістра міста і гміни Любомиж Вєслава Зіолковського взяти участь у XIX Національному фестивалі комедійних фільмів «Самі свої», який традиційно відбувається у Любомижі з 1997 року. Один із пунктів підписаної двосторонньої угоди про поріднення міст Теребовлі та Любомижа у березні 2015 року передбачає «…обмін творчими колективами, проведення спільних фестивалів, конкурсів, спортивних змагань та інших заходів». Саме тому у склад делегації, яка представляла наше місто на фестивалі, увійшли начальник відділу культури і туризму Теребовлянської РДА Михайло Кузів, солісти районного будинку культури Надія Демида та Олександр Воробйов, а також студенти Теребовлянського вищого училища культури відділу «Народна хореографія»Тарас Шевчук та Христина Пошелюжна.

У рамках фестивалю відбувся конкурс на кращий комедійний фільм, презентований на польських екранах у минулому сезоні, а також плебісцит аудиторії на визначення кращих комедійних акторів року. Останній день фестивалю завершився гала-концертом за участю творчих колективів з Польщі,  Чехії, Німеччини та України, в якому, зокрема, взяли участь  і наші солісти  та танцівники, які на найвищому рівні продемонструвалиукраїнську творчість закордонній публіці. Приємною несподіванкою для усіх гостей Любомижа став виступ і тернопільського пісенного гурту "Оттава", а також театру вогню і танцю «Нікалекс» (м.Тернопіль), який неодноразово виступав у Теребовлі під час святкування Дня міста.

В рамках цього фестивалю відбулись також зустрічі нашої делегації із представниками влади та громадськості країн Чехії, Німеччини та Франції. "Сьогодні неабияк зріс інтерес західних країн до нашої держави, який зумовлений не лише військовими подіями у східних областях, але й загальним пожвавленням нашого суспільства у пошуках партнерів для співпраці та взаємними обмінами досвідом у різних сферах життєдіяльності", - наголосив директор ТОвМЦП ЮНЕСКО Віталій Семенюк, - "тому Теребовля найближчим часом може побрататись з новими містами країн Німеччини та Франції"

.«Цьогорічна угода про поріднення та співробітництво в сфері культури та науки  між нашими містами починає давати перші плоди. Двосторонні візити наших делегацій на культурні події року Теребовлі та Любомижа створюють міцну платформу для майбутньої співпраці між українським та польським містом у сфері туризму та малого бізнесу» - зазначив міський голова Сергій Поперечний після повернення до рідного міста з польського Любомижа.

Теребовлянська міська рада висловлює щиру подяку усім тим, хто долучився до організації поїздки та участі наших теребовлянців у фестивалі Любомижа. Зокрема, особливу подяку висловлює директору ТОвМЦП ЮНЕСКО Віталію Семенюку та представникам Теребовлянського відділення МЦвП ЮНЕСКО, директору Теребовлянського вищого училища культури Миколі Виннічику, начальнику відділу культури і туризму Теребовлянської РДА Михайлу Кузіву, солістам РБК Надії Демиді та Олександру Воробйову, студентам ТВУК Тарасу Шевчуку та Христині Пошелюжній.

Отож, наше місто уже зробило впевнені кроки на шляху зближення з європейською Польщею, попереду - нові угоди про партнерство та співпраця з іншими країнами Європейського Союзу. Для втілення таких перспектив нашому місту та нашій країні потрбен лише мир.

Фотозвіт із поїздки теребовлянської делегації у фотогалереї:  Делегація на чолі з теребовлянським міським головою на фестивалі "Самі свої" (Любомиж 2015)

Міста-побратими

Актуально

Партнери