Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Візит делегації з Польщі у Теребовлі розпочався зустріччю бурмістрів та молоді в стінах міської ради

10 січня 2015 року до Теребовлі з дружнім візитом прибула делегація з міста-побратима Любомижа, в складі якої, окрім бурмістра В’єслава Зіолковського та депутата міської ради Любомижа, до нас завітала також польська молодь з Любомижської гімназії та їх учителі-наставники. У понеділок, 11.01, у залі засідань Теребовлянської міської ради відбулась спільна українсько-польська конференція, участь у якій взяв Теребовлянський міський голова Сергій Поперечний, а також депутати Молодіжної міської ради м.Теребовля. 
 
Перед початком зустрічі теребовлянців та любомижців привітали зі святами колядники з Боричівки. Розпочали конференцію перші особи двох міст – міський голова та бурмістр. Сергій Поперечний привітав гостей та побажав усім учасникам зустрічі плідної співпраці вже сьогодні і на майбутнє. Пан Зіолковський в свою чергу висловив своє вдоволення тим, що міжнародна співпраця між Україною та Польщею відбувається також і «з низів», на рівні спілкування молоді та творення спільних проектів у сфері культури. 
 
Варто згадати, що наші молодіжні депутати осінню також відвідували Любомиж і перша частина конференції включала їх звіт-презентацію з минулої поїздки. Молоді гості з Республіки Польща, маючи слово на зустрічі, повідомили, що теж, як і теребовлянці свого часу, організували благодійний збір коштів для нашої землячки Насті Крупик, а також привезли у подарунок навчальну літературу для молодших школярів з вивчення польської мови.
 
Після конференції для гостей провели екскурсію містом та Краєзнавчим музеєм. А на завершення молоді теребовлянці та любомижці зіграли волейбольний матч, у якому, за традицією подібних ігор (незважаючи на рахунок), перемогла дружба.
 
У планах делегації на ближчі кілька днів – відвідини Зарваниці, поїздка до Львова, а також участь в українських вечорницях на Маланку і традиційному теребовлянському фестивалі «Різдвяна феєрія» 14 січня. 
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери