Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Делегація із Теребовлянської громади відвідала фестиваль "Sami Svoi" міста-побратима Любомиж

Традиційним для нашого міста стало відвідування фестивалю комедійного кіно «Самі Свої», організатором якого виступає місто-побратим Теребовлі – Любомиж (Республіка Польща). Два роки поспіль, у 2014 та 2015 роках міський голова  разом із делегацією представляли наше місто на міжнародному фестивалі  у Любомижі. Цього ж року  на запрошення бургоміста Вєслава Зіолковського на ХХ Міжнародний фестиваль фільмів комедійних «Самі Свої» були запрошені  і артисти з Теребовлі. 

Святкова програма фестивалю «Самі Свої» розпочалась 13 серпня із  велопробігу околицями Любомижа та танцювально-розважального заходу «Під каштанами». Офіційне відкриття фестивалю відбувалось 14 серпня. Святковий день розпочався із урочистої служби в костелі по завершенню якої із невеликою концертною програмою виступили Олександр Вороб`йов -  соліст районного будинку культури та Юрій Куземко - викладач Теребовлянського вищого училища культури.  Артисти виконали підбірку класичних українських творів під супровід баяну. По завершенню виступу нашим землякам  усі присутні в костелі аплодували стоячи.  Після обіду, того ж дня, відбулась офіційна частина відкриття фестивалю з «Параду комедійного», у якому взяли участь  запрошені колективи, гості та учасники фестивалю в тому числі і теребовлянська делегація,  а також відомі актори, режисери, продюсери відомих польських фільмів.

Наступного дня, 15 серпня, в рамках триденного фестивалю для усіх жителів та гостей Любомижа свою творчість та хореографічну майстерність демонстрували учасники ансамблю народного танцю «Любисток» під керівництвом незмінного наставника Ігора Николишина.  Танцювальна програма не залишила байдужим нікого із присутніх.  Хлопці та дівчата із «Любистка» приймали сотні привітань та компліментів, стали кумирами багатьох жителів Любомижа і навіть самого бургоміста, який пообіцяв запросити колектив і на наступний ХХІ однойменний фестиваль. 

Того ж дня відбувся і розважальний конкурс між делегаціями міст побратимів Любомижа в якому взяли участь представники із сусідніх польських гмін, німецького, чеського міст та Теребовлі.  За результатами усіх етапів конкурсу (майстрування дерев’яного плоту, , складання віршованих рядків про Любомиж, збивання масла.. і т.п.) команда із Теребовлі зайняла перше місце.

За півтора року співпраці із нашим містом-побратимом Любомиж уже відбулось сім двосторонніх обмінів та участей делегацій у найрізноманітніших заходах, що проводились українською та польською сторонами. У найближчих планах  - організувати спільну фестивальну зустріч «Боричівка-Любомиж»  28 серпня під час святкування Дня села Боричівка  з метою – зробити її традиційною та на майбутнє влаштувати в Боричівці музей переселенців під відкритим небом. 

Більше фото тут: Теребовлянці в Любомижі

Міста-побратими

Актуально

Партнери