Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Теребовля розпочинає роботу над проектом із транскордонної співпраці

З 21 по 24 жовтня включно делегація із Теребовлі у складі теребовлянського міського голови Сергія Поперечного та заступників міського голови Тараса Вітківського і Людмили Колісник побувала з робочим візитом у гміні Конопніца (Люблінське воєводство, Республіка Польща). Метою поїздки було налагодження подальшої співпраці в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

«Територіально, наше місто підпадає під дію даної програми, тож маємо змогу поступово втілювати спільно з урядом гміни-партнера проекти у різних напрямках, - зазначає Сергій Поперечний, - А це і збільшення використання природної спадщини в туризмі (з модернізацією інфраструктури),  і просування традиційних ремесел, і збереження та адаптація культурної спадщини, і інші важливі та цікаві пріоритети, визначені програмою до фінансування».

«Наразі є домовленості щодо співпраці у молодіжній політиці., - зазначає також Людмила Колісник, - Попередньо плануємо створення для молоді Конопніци і Теребовлі сучасних центрів навчання та розвитку із вивчення мов (української в Польщі та польської – тут), культурних традицій, налагодження молодіжних обмінів та створення додаткового простору для активного та інтелектуального дозвілля. Уже ближчим часом плануємо прийняти у Теребовлі гімназистів із Конопніци, щоб показати їм досвід функціонування та дієвість теребовлянської Молодіжної міської ради. Адже виявляється – у них нічого подібного немає і активність підростаючого покоління порівняно невисока».

Більше про тристоронню міжнародну програму співпраці можна дізнатися тут: www.pl-by-ua.eu/

Міста-побратими

Актуально

Партнери