Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ремонти та оновлення матеріально-технічної бази у закладах освіти Теребовлянської громади

Відділ освіти Теребовлянської міської ради повідомляє про проведені у 2017 році роботи щодо підготовки шкіл та садочків Теребовлянської ОТГ:
 
Капітальні ремонти та реконструкції
 
Виконано: «Капітальний ремонт Старомогильницької ЗОШ І-ІІ ступенів з впровадженням енергозберігаючих заходів (заміна віконних та дверних блоків; капітальний ремонт даху; утеплення фасадів), капітальний  ремонт системи опалення в опорному закладі Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, реконструкція котельні Острівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з встановленням твердопаливного котла, реконструкція котельні Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею з встановленням твердопаливного котла
 
Проводиться: Капітальний ремонт даху Лошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів», «Капітальний ремонт Ласковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області», «Реконструкція з добудовою спортивного залу ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області», капітальний ремонт даху Плебанівського дошкільного навчального закладу.

Детальніше...

Під вітрилами успіху – 6 Всеукраїнських перемог в конкурсах та акціях еколого-натуралістичного спрямування

Навчальний рік, що завершився, подарував Теребовлянській громаді чимало перемог та був успішним для учнів та вчителів, адже ми здобули 6 призових місць у IV етапі різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та акцій еколого-натуралістичного спрямування.
Найкращі результати у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів» (номінація «Краща методична розробка») показала вчитель початкових класів Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лац Оксана Степанівна, яка нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру МОН України.

Детальніше...

Літні мовні табори у школах Теребовлянської громади

З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у трьох навчальних закладах Теребовлянської ОТГ - Теребовлянській спеціалізованій школі-ліцеї, опорному закладі Теребовлянської ЗОШ I-III ступенів №1, Теребовлянській ЗОШ I-III ступенів №2 у червні організовано літні мовні табори, у яких діти мають змогу поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком. 
 
Основна мета роботи мовного табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єр. А що може бути краще живого спілкування, нових знань та нових вражень?

Детальніше...

Відбулась колегія відділу освіти Теребовлянської міської ради

21 травня 2017 року відбулася колегія  відділу освіти Теребовлянської міської ради. 
На колегії розглядалися  питання:
1. Про закінчення 2016 -2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.
2. Щодо стану організація індивідуальної ( інклюзивної) форми навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.
3. Про стан викладання фізики та рівень навчальних досягнень у загальноосвітніх школах.
4. Про підсумки роботи державної атестації дошкільних навчальних закладів.
5. Різне: - щодо кадрового забезпечення навчальних закладів молодими фахівцями.

Детальніше...

Культура та освіта об’єднують зусилля в організації цікавого та змістовного навчання

12 травня в Центрі КіД с.Лошнів відбувся відкритий урок з математики для дітей 1 класу на основі краєзнавчого матеріалу з використанням інтерактивних методів. Організувала захід вчитель місцевої школи Леся Гончар спільно з програмістом Центру Вадимом Дмитруком. 
 
На уроці першокласники вперше познайомились з інтерактивною дошкою, на якій розв’язували задачі, дізналися більше про історію козацтва та щоденний побут давніх українських лицарів, самі переодягалися в козаків та в ігровій формі проводили навчання. 

Детальніше...

“Молитва за Україну” серед вокально-хорових колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

29 квітня на базі Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею відбувся Фестиваль-конкурс духовної пісні “Молитва за Україну” серед вокально-хорових колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у двох номінаціях: «Духовна пісня» та «Великодня гаївка».
Фестиваль проводився з метою збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування творців духовної та культурної спадщини України, популяризації серед шкільної молоді хорової музики, вивчення та примноження фольклорних традицій рідного краю, виявлення і заохочення до творчості обдарованої учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери