На сайті один гість та відсутні користувачі

Відбулась колегія відділу освіти Теребовлянської міської ради

21 травня 2017 року відбулася колегія  відділу освіти Теребовлянської міської ради.
На колегії розглядалися  питання:
1. Про закінчення 2016 -2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.
2. Щодо стану організація індивідуальної ( інклюзивної) форми навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.
3. Про стан викладання фізики та рівень навчальних досягнень у загальноосвітніх школах.
4. Про підсумки роботи державної атестації дошкільних навчальних закладів.
5. Різне: - щодо кадрового забезпечення навчальних закладів молодими фахівцями.

У роботі колегії відділу освіти та  в обговоренні брали участь теребовлянський міський голова С.І.Поперечний, в. о.  начальника  відділу освіти -   С.З.Климко та методисти відділу освіти Смільська Н.Б., Понтус А.Р., Опалка Л.Б., Страхоцька О.Д., Жук Н.О., керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Членами колегії прийнято конкретні рекомендації щодо подальшого  розвитку освітньої галузі громади.