Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Під вітрилами успіху – 6 Всеукраїнських перемог в конкурсах та акціях еколого-натуралістичного спрямування

Навчальний рік, що завершився, подарував Теребовлянській громаді чимало перемог та був успішним для учнів та вчителів, адже ми здобули 6 призових місць у IV етапі різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та акцій еколого-натуралістичного спрямування.
Найкращі результати у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів» (номінація «Краща методична розробка») показала вчитель початкових класів Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лац Оксана Степанівна, яка нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру МОН України.
Серед переможців Всеукраїнської акції «Годівничка» (номінація «Найкращий організатор біологічних свят») - вчитель-методист опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  Телеп Ольга Павлівна та вчитель початкових класів Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лац Оксана Степанівна, які нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.
Дипломом І ступеня Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя країна – Україна!” у номінації «Пейзаж» та дипломом ІІ ступеня у номінації «Фото тварин» нагороджена учениця Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею Станько Ірина.
Також цього року під егідою Європейської організації біології рослин 39 країн світу відзначили Міжнародний день рослин. Україна активно підтримала волонтерську ініціативу, приєднавшись до організації науково-просвітницьких заходів.
Серед переможців у категорії фотоконкурс «Ця дивовижна квітка» - Антонюк Софія-Ольга, учениця опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Її робота буде опублікована в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток» та газеті «Юний натураліст».
Як зазначила методист відділу освіти Теребовлянської міської ради О.Г.Безверхня, такі заходи потрібні нашій державі для гідної інтеграції в інформаційний простір країн Європи, для широкого обговорення наших конкурентоспроможних наукових результатів, зрештою, для подолання поширених стереотипів щодо обмеженості наукового потенціалу та можливостей України. 
Відділ освіти Теребовлянської міської ради щиро вітає переможців та бажає відкривати нові творчі горизонти та платформи для креативного розвитку та самовдосконалення.
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери