Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Чемпіонат області з волейболу стартував у Теребовлі

 
29 жовтня 2017 року в Теребовлі відбувся Перший тур Чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд. Бажання поборотись за Чемпіонське звання виявили команди:. «Олімп» м. Борщів, ДСО м. Тернопіль, «Сапсан» м. Чортків, «Кристал» м. Чортків, «Агро-млин» м. Скалат, «Терен» м. Тернопіль, «ВК Теребовля» м. Теребовля. 
 
За віком теребовлянська команда є наймолодшою командою учасницею даних змагань. Для покращення проведення Чемпіонату з волейболу обласною федерацією волейболу вирішено проводити змагання по турах в містах, від яких представлені команди. 
 
Так цієї неділі в м. Теребовлі зустрічались:

Детальніше...

Спортивні ігри школярів ОТГ стартували з футболу

В Теребовлі стартували змагання ІІ спортивних ігор Теребовлянської ОТГ серед школярів. Програма змагань охоплює 11 видів спорту на  2017-2018  навчальний рік. 
В рамках спортивних ігор 12 жовтня  відбулися  змагання з футболу серед ЗОШ І-ІІІ ст. В змаганнях взяли участь 6 шкіл: Лошнівська, Острівецька та Ласковецька ЗОШ, Теребовлянські ЗОШ №1 та №2, Спеціалізована школа-ліцей.
 
Призові місця розподілили між собою:

Детальніше...

Футбольний фестиваль для дітей у Теребовлянській громаді

18 вересня, на Теребовлянському стадіоні «Колос» відбулось урочисте відкриття 5-тиденного дитячого фестивалю «Відкриті уроки футболу», що проводиться в межах національного соціального проекту з масового футболу «Фестиваль Чемпіонів». В Теребовлянській громаді організацію заходу забезпечили відділ освіти Теребовлянської міської ради та місцевий Центр фізичного населення «Спорт для всіх» спільно із Федерацією футболу в Тернопільські області. Із танцювальним флеш-мобом виступили на урочистостях вихованці Теребовлянської мистецької школи.

Детальніше...

Перші сільські ігри Теребовлянської громади

2 липня за підтримки Теребовлянської міської ради у селі Долина Теребовлянської громади відбулись перші сільські ігри (спартакіада) Теребовлянської ОТГ. Велика кількість учасників та глядачів, атмосфера справжнього літнього свята та, безумовно, азартні змагання з волейболу, гирьового спорту, арм-реслінгу, перетягування канату, китайського футболу Юка та розважальних рухливих ігор - все це наповнило звичайний сільський недільний день новими враженнями для усіх, хто зміг тут побувати.

Найбільше вражень отримали насамперед учасники команд з усіх сіл громади. Адже кожен змагався завзято і показав неабиякі результати в тому чи іншому виді спорту. За результатами суддівського оцінювання переможцями стали:

Детальніше...

Перша ліга з волейболу у Теребовлі: запекла боротьба та здобуті перемоги

25-28 травня Теребовля знову жила волейбольними змаганнями. Цього разу у нашому місті відбувався Чемпіонат України з волейболу серед команд І ліги. За перемогу, а також можливість в подальшому представляти своє місто у Вищій лізі України, змагались чотири команди-фіналісти попередніх турів: «А-Пілон» м.Умань (Черкаська обл.), «Агро-спорт» с.Антонівка (Херсонська обл.), «Данківці» м.Хотин (Чернівецька обл.), «Теребовля» м.Теребовля (Тернопільська обл.).
 
26-го відбулось урочисте відкриття змагань, під час якого гостей Теребовлі зустрічав запальними українськими мелодіями ансамбль «Школа-бенд» та вражав своєю танцювальною майстерністю народний аматорський ансамбль «Любисток». Для зміцнення сил у спортивній боротьбі командам вручили запашні короваї, а з вітальним словом до них звернулися представник федерації Віталій Рощенко та заступник теребовлянського міського голови Людмила Колісник.

Детальніше...

Старт другого кола Чемпіонату України з футболу серед аматорів. Перша гра - перша перемога!

У неділю, 9 квітня, за підтримки Теребовлянської міської ради на стадіоні «Колос» відбулись урочистості з нагоди старту другого кола Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2016-2017 років. Першу гру у 12 турі теребовлянська «Нива» зіграла з ФК "Малинськ" (Рівненська обл.). 

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери