Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Перша ліга з волейболу у Теребовлі: запекла боротьба та здобуті перемоги

25-28 травня Теребовля знову жила волейбольними змаганнями. Цього разу у нашому місті відбувався Чемпіонат України з волейболу серед команд І ліги. За перемогу, а також можливість в подальшому представляти своє місто у Вищій лізі України, змагались чотири команди-фіналісти попередніх турів: «А-Пілон» м.Умань (Черкаська обл.), «Агро-спорт» с.Антонівка (Херсонська обл.), «Данківці» м.Хотин (Чернівецька обл.), «Теребовля» м.Теребовля (Тернопільська обл.).
 
26-го відбулось урочисте відкриття змагань, під час якого гостей Теребовлі зустрічав запальними українськими мелодіями ансамбль «Школа-бенд» та вражав своєю танцювальною майстерністю народний аматорський ансамбль «Любисток». Для зміцнення сил у спортивній боротьбі командам вручили запашні короваї, а з вітальним словом до них звернулися представник федерації Віталій Рощенко та заступник теребовлянського міського голови Людмила Колісник.

Серія запеклих ігор за призові місця завершилась близько обіду у неділю, 28 травня. На закритті Чемпіонату було відзначено окремих кращих гравців, та нагороджено кубками і медалями Федерації волейболу України команди-переможниці. Призові місця між собою розділили: 
 
3 місце – ВК «Агро-спорт»
2 місце – ВК «Теребовля»
1 місце – ВК «А-Пілон».
 
Вітаємо переможців та бажаємо командам подальших успіхів у нелегких спортивних баталіях. Також дякуємо усім, хто долучився до організації заходу: учасникам ансамблю «Школа-бенд», керівнику «Любистку» Ігорю Николишину, хореографу Оксані Дроздовській за підготовлений гімнастичний номер чір-лідерів, працівникам ЦФЗН «Спорт для всіх» за незмінну підтримку усіх спортивних змагань у місті, Центру КіД м.Теребовля за озвучення та технічну підтримку. 
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери