Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Футбольний фестиваль для дітей у Теребовлянській громаді

18 вересня, на Теребовлянському стадіоні «Колос» відбулось урочисте відкриття 5-тиденного дитячого фестивалю «Відкриті уроки футболу», що проводиться в межах національного соціального проекту з масового футболу «Фестиваль Чемпіонів». В Теребовлянській громаді організацію заходу забезпечили відділ освіти Теребовлянської міської ради та місцевий Центр фізичного населення «Спорт для всіх» спільно із Федерацією футболу в Тернопільські області. Із танцювальним флеш-мобом виступили на урочистостях вихованці Теребовлянської мистецької школи.
 
Протягом фестивалю 192 учні та 24 вчителі із 24-ох шкіл Теребовлянського району братимуть участь в іграх, які націлені не на результат, а на веселий процес. Як зазначають організатори, функцією проекту є навчання дітей основним навичкам найпростіших технічних елементів футболу, пошук обдарованих дітей та розвиток їх здібностей. Заохоченням до участі також стане новий спортивний інвентар та екіпірування, яке отримають усі задіяні школи. 
 
Слід зазначити, що всесвіт дитячого розважального футболу стрімко розширює свої кордони, завдяки підтримці УЄФА. В Україні даний проект проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Федерації футболу України.
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери