Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

«Леді 2017» у Ласківцях та інші заходи Центрів КіД Теребовлянської громади

Центр культури і дозвілля с.Ласківці 28 жовтня 2017  організував для ласківчан та жителів ближніх сіл молодіжне свято “Леді 2017”.  
Учасницями конкурсу стали 5 найсміливіших місцевих дівчат: №1 – Гаджала Інна; №2 – Будзанівська Лілія; №3 – Войтович Світлана; №4 – Притула Марія; №5 – Стецюра Тетяна. 
Усі вони змагались між собою в шести конкурсах.  
Перший конкурс “Візитна картка” - кожна з учасниць розповідала про себе, свої вподобання, досягнення, тощо. 

Детальніше...

Покрова 2017 у Теребовлі: свято українських воїнів, 75-та річниця УПА

Останніми роками на Покрову, 14 жовтня, ми відзначаємо загальнодержавне свято - День  захисника України. Свято з глибоким історичним корінням та патріотичним змістом нарешті набуло всеукраїнського масштабу. Разом з усією державою відзначає його і Теребовлянська громада. 
 
Оскільки цьогорічна Покрова збіглася з важливою датою – 75-річчям створення УПА, то і заходи, заплановані та втілені в цей день (а також – напередодні) мали здебільшого повстанську тематику. 
 
Основні урочистості у Теребовлі відбулись традиційно – біля Меморіалу Воїнам ОУН-УПА 14 жовтня о 15 годині. Тут зачитували Декалог та імена загиблих повстанців нашого краю, горіли свічки та звучала спільна молитва, тут же – лунали проникливі поетичні та пісенні рядки про українських героїв національно-визвольної боротьби. Юні хлопці та дівчата тримали прапори та покладали квіти до кам’яних плит меморіалу.

Детальніше...

Теребовлею ішли повстанці...

...Врятувати полонену із замку, визволити пораненого повстанця біля стіни плачу, розмінувати залізницю біля музею – ось такі непрості завдання лягли на плечі юних бійців повстанського загону «Теребовля». 
 
А за усім цим здивовано спостерігали теребовлянці на вулицях міста та в живій онлайн-трансляціі. Якщо і ви стали свідками таких подій, розповідаємо, що у п’ятницю, 13 жовтня, у нашому місті відбувся історично-краєзнавчий квест, приурочений 75-ій річниці створення УПА.
 
«Напередодні п’ятнадцять учнів та вчителів із навчальних закладів міста отримали таємні повідомлення про те, що вони стають повстанцями і мають завдання врятувати історію міста», - розповідають організатори гри:

Детальніше...

«Віршовані дзвони» Ореста Дзвінки – про минуле, наболіле, про живе

Напередодні 75-тої річниці від створення УПА, у Теребовлі, в невеликому залі міської публічно-шкільної бібліотеки відбулась зустріч-презентація поетичної збірки «Віршовані дзвони» місцевого автора, заступника голови Теребовлянської районної Станичної управи Братства вояків ОУН-УПА Ореста Дзвінки.
 
Поважних літ чоловік, пан Орест пережив немало на своєму життєвому шляху. Через вступ батька до лав УПА, його ще малим із матір’ю вивезли на Сибір, а батька - розстріляли. Та ні важка праця, ні недоля і злидні, не змусили Ореста Дзвінку втратити любові до життя і до людей. У багатьох його віршах – справедливе обурення на загарбників України, та не менше поезій – про закоханість, дружбу, віру в краще майбутнє, про любих його серцю дітей та онуків. 

Детальніше...

Теребовлянський міський голова змінює формат зустрічей із жителями громади

Щоб змінити формат спілкування влади і громади на рівні нашого міста, теребовлянська громадська організація «Спільнота активних мешканців» за підтримки ГО «Західно-український ресурсний центр» стала ініціатором та організатором нестандартного заходу – сімейного пікніку під відкритим небом, на якому міський голова Сергій Поперечний готував рибу за своїм «фірмовим» рецептом та був готовий відповідати на запитання, слухати пропозиції, радитися із людьми щодо розвитку Теребовлянської громади.

Детальніше...

День бібліотек у Теребовлі переріс у 3 дні «навколо-книжкових» подій

Всеукраїнський день бібліотек, який відзначаємо щорічно наприкінці вересня – справжнє свято для усіх книголюбів. Цьогоріч ця дата стала доброю нагодою завітати до міської публічно-шкільної бібліотеки Теребовлянської громади на цікавий захід, тим паче, що бібліотечні дні у нас тривали з 26 по 28 вересня включно.
 
26 вересня спільно із Туристично-інформаційним центром м.Теребовлі у парку Шевченка проведено першу open air виставку «сушку» старих фото «Унікальні старі світлини Теребовлі», яка перенеслася потім у приміщення бібліотеки. На виставку завітали учні деяких міських шкіл, вчителі провели тут «відкриті» уроки історії.  

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери