Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Свято Спаса для літніх жителів громади

Три Спаси святкують українці у серпні. Кожне із цих свят має свої особливості, історію, звичаї. У Територіальному центрі надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради відзначили Спаса разом із літніми людьми - підопічними закладу. 
 
Напередодні Яблуневого Спаса організатор культурно-дозвіллєвої діяльності відділення денного перебування Терцентру провела народознавчу мозаїку "Три серпневих Спаси" в стаціонарному відділенні постійного або тимчасового місця проживання у Підгайчиках, а також у клубі активного довголіття «60+» відділення денного перебування.

Старенькі за горнятком духм'яного чаю переглянули низку слайдів та ознайомилися з християнською основою цих трьох свят, народною обрядовістю та пов'язаними прикметами. 
 
19-го, на саме свято, до стаціонарного відділення у Підгайчиках завітали представники теребовлянської греко-католицької парафії та хористи церкви на чолі з парохом храму св.Миколая, отцем Іваном Сиваком. Врочиста Служба Божа до Спаса, фрукти та солодощі у подарунок від гостей, а також - сповідь для тих, хто бажав у цей день покаяння перед Господом - все це наповнило суботній день справжнім духовним змістом для літніх, одиноких та інвалідів, що обслуговуються у цьому відділенні. Працівники Терцентру висловлюють щиру подяку парафії за увагу до питань соціального захисту у Теребовлянській громаді.
 
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери