Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Під стягами свободи… Теребовля відзначила День прапора та 26-ту річницю Незалежності України

23 серпня у нашому місті відбулося урочисте підняття синьо-жовтих прапорів біля міської ратуші. Офіційні виступи та слова привітань для жителів міста, квіти національним героям та пісні від гурту «Глорія» (м.Тернопіль) – так відзначили у Теребовлі День державного прапора.
 
Натомість уже на наступний день – 24 серпня – спільно з усією країною княже місто відзначило також День Незалежності – найбільше свято нашої суверенної держави.
 
Розпочали концертну програму цього дня депутати Молодіжної міської ради драйвовим виконанням пісні про Теребовлю, а продовжили – працівники культури з усієї Теребовлянської громади, вокалісти із міста і сіл, вихованці позашкільних закладів, гуртків – усі, хто хотів, мав змогу і натхнення вітати своїх земляків з непересічною подією. 
 
Поряд зі сценою розташувався розважально-презентаційний майданчик Теребовлянської мистецької школи, працівники якої проводили майстер-класи, малювали дитячий боді-арт, демонстрували майстерно виготовлені ручні вироби та запрошували до свого закладу нових вихованців.
 
Також до святкового дійства долучилися аніматори - працівники центру іноземних мов та дитячого розвитку "Smile".
 
Подарунком від спонсора святкувань, Інтернет-провайдера «Край-Нет», стали яскраві вогні у небі над містом для усіх жителів та гостей Теребовлі. Завершився захід пригощанням дітей великим солодким тортом та живою танцювальною музикою для усіх бажаючих.

 
Більше фото із заходів можна знайти тут: ФБ_Відділ з гуманітарних питань 

Міста-побратими

Актуально

Партнери