Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

«Віршовані дзвони» Ореста Дзвінки – про минуле, наболіле, про живе

Напередодні 75-тої річниці від створення УПА, у Теребовлі, в невеликому залі міської публічно-шкільної бібліотеки відбулась зустріч-презентація поетичної збірки «Віршовані дзвони» місцевого автора, заступника голови Теребовлянської районної Станичної управи Братства вояків ОУН-УПА Ореста Дзвінки.
 
Поважних літ чоловік, пан Орест пережив немало на своєму життєвому шляху. Через вступ батька до лав УПА, його ще малим із матір’ю вивезли на Сибір, а батька - розстріляли. Та ні важка праця, ні недоля і злидні, не змусили Ореста Дзвінку втратити любові до життя і до людей. У багатьох його віршах – справедливе обурення на загарбників України, та не менше поезій – про закоханість, дружбу, віру в краще майбутнє, про любих його серцю дітей та онуків. 
 
Підтримати свого побратима під час презентації прийшли члени братства ОУН-УПА, представниці місцевої організації Союзу Українок, з якими співав разом у хорі, колеги по роботі та по перу, друзі і знайомі, а також, звісно, найрідніші люди – дружина Ірина та онука Роксолана. Декому із присутніх випала нагода вперше прочитати віршовані тексти пана Ореста та усім гостям автор подарував на згадку збірочку особисто.
 
«Віршовані дзвони» Ореста Дзвінки видано за підтримки Теребовлянської міської ради та приурочено 75-тій річниці УПА. Знайти і почитати книгу можна у бібліотеках Теребовлянської громади.

Міста-побратими

Актуально

Партнери