Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Теребовлею ішли повстанці...

...Врятувати полонену із замку, визволити пораненого повстанця біля стіни плачу, розмінувати залізницю біля музею – ось такі непрості завдання лягли на плечі юних бійців повстанського загону «Теребовля». 
 
А за усім цим здивовано спостерігали теребовлянці на вулицях міста та в живій онлайн-трансляціі. Якщо і ви стали свідками таких подій, розповідаємо, що у п’ятницю, 13 жовтня, у нашому місті відбувся історично-краєзнавчий квест, приурочений 75-ій річниці створення УПА.
 
«Напередодні п’ятнадцять учнів та вчителів із навчальних закладів міста отримали таємні повідомлення про те, що вони стають повстанцями і мають завдання врятувати історію міста», - розповідають організатори гри:

 директор Теребовлянського музею-майстерні Володимир Худий та т.в.о. директора туристично-інформаційного центру Ілона Козар. За їх словами, саме у такий інтерактивний  спосіб хотілося допомогти дітям краще відчути події минулого.
 
Після усіх відгаданих загадок, знайдених станцій та виконаних завдань, юні повстанці знайшли свій заслужений скарб у стінах музею. Тут же, за жвавим спілкуванням та гарячим чаєм усі учасники та організатори гри переглянули українську кінострічку про повстанців «Жива».
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери