На сайті один гість та відсутні користувачі

Запрошуємо до обговорення генерального плану м.Теребовля

Теребовлянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Генеральний план м. Теребовлі.
     Містобудівна документація – генеральний план міста розроблена на підставі рішення сесії Теребовлянської міської ради № 1345 від 26.04.2013 року.
     Замовник: Теребовлянська міська рада.
     Розробник проекту: головний архітектор проекту Будзик Василь Михайлович, сертифікат серія АР № 000030, від 02.12.2010 року., ТОВ «Творча майстерня «Стилобат», ліцензія серія АБ № 595522 від 09. 11. 2011 року.
     Місце розташування: м. Теребовля, Теребовлянська міська рада.
     Мета і завдання містобудівної документації:
–         Аналіз існуючої планувальної структури забудованої території.
–         Розвиток території міста Теребовлі до 2032 року.
–         Вирішення питання інженерного забезпечення.
–         Вирішення благоустрою та озеленення території.
     З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися з 03 серпня 2015р. в приміщенні Теребовлянської міської ради понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00 год.  Відповідальний спеціаліст – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор міста Лещук Ярослав.
     Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 03 вересня 2015року за адресою 48100, м. Теребовля,  вулиця Т.Шевченка, 8 .
     Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням призвіща, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
     У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.
       Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.
       Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор міста  Лещук Ярослав.
       Громадські слухання розпочинаються о 14.00 год.  03 вересня 2015 року в актовому залі засідань Теребовлянської міської ради за адресою вулиця Т.Шевченка, 8.