Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Запрошуємо до обговорення генерального плану м.Теребовля

Теребовлянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Генеральний план м. Теребовлі.
     Містобудівна документація – генеральний план міста розроблена на підставі рішення сесії Теребовлянської міської ради № 1345 від 26.04.2013 року.
     Замовник: Теребовлянська міська рада.
     Розробник проекту: головний архітектор проекту Будзик Василь Михайлович, сертифікат серія АР № 000030, від 02.12.2010 року., ТОВ «Творча майстерня «Стилобат», ліцензія серія АБ № 595522 від 09. 11. 2011 року.
     Місце розташування: м. Теребовля, Теребовлянська міська рада.
     Мета і завдання містобудівної документації:
–         Аналіз існуючої планувальної структури забудованої території.
–         Розвиток території міста Теребовлі до 2032 року.
–         Вирішення питання інженерного забезпечення.
–         Вирішення благоустрою та озеленення території.
     З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися з 03 серпня 2015р. в приміщенні Теребовлянської міської ради понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00 год.  Відповідальний спеціаліст – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор міста Лещук Ярослав.
     Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 03 вересня 2015року за адресою 48100, м. Теребовля,  вулиця Т.Шевченка, 8 .
     Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням призвіща, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
     У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.
       Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.
       Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор міста  Лещук Ярослав.
       Громадські слухання розпочинаються о 14.00 год.  03 вересня 2015 року в актовому залі засідань Теребовлянської міської ради за адресою вулиця Т.Шевченка, 8.

Міста-побратими

Актуально

Партнери