Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Звіт Теребовлянського міського голови за період роботи з 9 грудня 2015 року до 7 грудня 2016 року

Ті місцеві громади у яких давня та успішна історія розвитку місцевого самоврядування, зокрема дієвого магдебурзького права, сьогодні краще дають собі раду. Наше місто ще з 1389 року працює в традиції самоврядного міста: планує, розподіляє, втілює, будує, корегує та звітує. Вносити ясність в реалізацію тих чи інших ідей та мати відповідальність за готовий результат – головна та відмінна риса міського самоврядування від діяльності інших виконавчих органів влади, оскільки саме воно найближче знаходиться до споживача даних послуг, користувача реформ – населення міста та, тепер, громади в цілому. 

Детальніше...

ЗВІТ Теребовлянського міського голови Поперечного Сергія Івановича про діяльність виконавчого органу ради за період з 10 листопада 2012 року по 1 грудня 2013 року

I. Комунальне господарство – від банкрутства до злагодженої, результативної праці

З 1 січня 2011 року послуги з водопостачання та водовідведення, утримання житла та благоустрою мешканцям Теребовлі надає підприємство КП «Теребовля» . На даний час тут працює 74 працівника .

Пройшло три роки клопіткої праці що б створити  потужне комунальне підприємство «Теребовля», яке по праву займає одне з призових місць в області. На сьогоднішній день в комбінаті 12 одиниць техніки, яка готова до будь-якої роботи. За кошти КП «Теребовля» в цьому році закупили, ліктєву автовишку на базі автомобіля ЗІЛ підйом на 22м висоти, що дає нам можливість проводити поточні ремонти покрівель, ринв, фасадів багатоповерхових будинків .

Детальніше...

ЗВІТ Теребовлянського міського голови Поперечного Сергія Івановича про діяльність за період з 10 листопада 2010 року до 10 листопада 2012 року

I. Комунальне господарство

З 1 січня 2011 року послуги з водопостачання та водовідведення, утримання житла та благоустрою мешканцям Теребовлі надає комунальне підприємство Теребовлянської міської ради «Теребовля», яке створене на базі колишнього Комбінату комунальних підприємств, доведеного попереднім керівництвом до банкрутства.

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери