Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

ЗВІТ Теребовлянського міського голови Поперечного Сергія Івановича про діяльність за період з 10 листопада 2010 року до 10 листопада 2012 року

I. Комунальне господарство

З 1 січня 2011 року послуги з водопостачання та водовідведення, утримання житла та благоустрою мешканцям Теребовлі надає комунальне підприємство Теребовлянської міської ради «Теребовля», яке створене на базі колишнього Комбінату комунальних підприємств, доведеного попереднім керівництвом до банкрутства.

На даний час на підприємстві працює 65 чоловік.  Тепер КП «Теребовля» забезпечене  10 одиницями готової до будь-якої роботи техніки. За сприяння голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди та депутатів від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» коштом обласного бюджету закуплено снігоочисну техніку для тротуарів. За кошти КП «Теребовля» придбали екскаватор САТ японського виробництва, автомобілі ЗІЛ та УАЗ, проведено капітальний ремонт підйомного крана на базі автомобіля ЗІЛ, є також ГАЗ-52, телескопічна вишка на базі ГАЗ-52, легковий автомобіль, три трактори з причепами. Наступного року плануємо придбати автовишку та автомобіль для миття тротуарів та доріг міста.

Заробітну плату працівники комунального підприємства отримують у встановлені терміни в повному розмірі. Вчасно сплачуємо усі обов’язкові внески та платежі до бюджетів усіх рівнів, розраховуємось за  використану електроенергію, незважаючи на зростання цін за 1 Квт із 84 копійок до 1 гривні 13 копійок. Оплата населення за надані комунальні послуги становить від 85% до 92 %.

На сьогодні КП «Теребовля» за фінансово-економічним та технічним станом є одним із кращих комунальних підприємств області. Це було підтверджено і на виїзній колегії управління житлово-комунального господарства Тернопільської обласної державної адміністрації, що проводилась в Теребовлі на базі нашого комунального підприємства в 2011 році.  Та найголовніше те, що колектив повірив та переконався, що нове керівництво прийшло працювати, а не красти. Зараз працівники міської ради та КП «Теребовля», працюють як єдиний колектив, який забезпечує життєдіяльність громади нашого славного княжого міста.

II. Благоустрій

Навесні 2011 року ми розпочали благоустрій Теребовлі та Боричівки. Облаштували клумби біля Церкви св. Володимира, провели обрізку дерев.

Постійно проводиться робота щодо окультурення місцевих парків та озеленення міста. Відновлено частину Молодіжного парку. Тут встановили  дитячий майданчик, провели освітлення, облаштували частину пішохідних доріжок, розпочали будівництво тротуару вздовж набережної річки Гнізної. Також було облаштовано стоянку для автомобілів, придбано переносну сцену для проведення різноманітних масових заходів, концертів та дискотек.

Проведено реконструкцію тротуарів по вулицях Шевченка та Князя Василька біля Універсалбанку та біля Церкви св. Миколая з встановленням кованих турнікетів, декоративним освітленням та клумбами з декоративними кущами.

Встановлено десять сітілайтів для розміщення реклами з вмонтованими декоративними ліхтарями вуличного освітлення.

Замінено дерев'яний настил на пішохідному мості. Оскільки міст аварійний,  виготовляємо проектно-кошторисну документацію на його реконструкцію з розміщенням на ньому туристично-рекреаційного комплексу. Очищено частину русла річки Гнізної від дерев та кущів. Проводиться корчування пнів на прибережній зоні річки. В парках міста та на клумбах висаджено більше тисячі різних сортів квітів та інших декоративних рослин.

Відремонтовано та оновлено фонтан в парку Князя Василька.

Проведено ремонт в’їзних знаків зі сторін Гримайлова, Острівця, Плебанівки та Кровінки.

На прибудинкових територіях оновлено два дитячих майданчики.

Придбано 5 нових дитячих майданчиків, які встановлено в дитячих садочках міста, біля школи в Боричівці та у Молодіжному парку.

Центральну частину міста прибирають 16 двірників. З якістю прибирання ще є проблеми, але якщо порівняти з минулими роками, то помітне покращення. Щосереди у місті влаштовуємо санітарний день, коли двірники почергово прибирають прибудинкові території.

На території Теребовлянської міської ради на 85% вдалося вирішити проблему зі збором та вивозом твердих побутових відходів. ТПВ вивозяться з міста на новозбудований сортувальний комплекс. Контейнери для відходів, що створювали багато незручностей на центральних вулицях міста, перемістили на прибудинкові території. Встановлено три критих майданчики для розміщення контейнерів для збору ТПВ (Січових Стрільців, 6, 30 та 37-А). При наявності коштів будуть встановлені майданчики і на інших вулицях.

Встановлено нові огорожі на прибудинкових територіях біля будинків №2 та №55 на вул. Січових Стрільців.

Проведено часткове освітлення кладовища. Постійно здійснюється його благоустрій.

Підприємцями міста за сприяння міської ради збудовано два торгових павільйони (на вул. Січових Стрільців та 22 Січня), де буде створено близько 20 нових робочих місць.

За підтримки міської ради та громади м. Клодзка відновлено пам’ятник Софії Хшановській на Замковій горі, проводимо там освітлення доріжок,  допомагаємо Теребовлянському відділенню Національного заповідника «Замки Тернопілля» здійснювати благоустрій території Замкової гори.

 

III. Водопостачання та водовідведення

Централізованим водопостачанням міста охоплено 3140 абонентів. Питну воду за графіком більше 20 років отримувала третина усіх мешканців міста. З серпня цього року в місті здійснюється цілодобова подача води для всіх жителів, що, мабуть, є найвагомішим досягненням колективів міської ради та КП «Теребовля» за два роки роботи. Цю думку поділяють багато жителів нашого міста. Забезпечення питною водою здійснюється з трьох водозаборів об’ємом 1500 м куб., восьми водонапірних веж об’ємом 190 м куб. та одного каптажного джерела. Підняття води здійснюється з 15 артезіанських свердловин за допомогою глибинних електронасосів.

Комунальне підприємство міста обслуговує 41,9 км водопроводу, з яких 13,5 км термін служби біля 45 років, ще 25,5 км трубопроводу відслужили біля 35 років. На сьогоднішній день замінено близько                    790 метрів труб, проводимо заміну старих електронасосів на електронасоси італійського виробництва, оскільки вони мають кращі показники енергозбереження. Це дозволить  якісно здійснювати подачу води жителям та утримувати сталу ціну за надання  комунальних послуг, незважаючи на те, що ціни на електроенергію зросли на 45%. Проведено реконструкцію водозабору по вул. Січових Стрільців (військове містечко), реконструкцію Кровинецького водозабору. На даний час працюємо над виготовленням проектно-кошторисної документації щодо заміни зношених систем водопостачання.

Також комунальне підприємство обслуговує систему водовідведення протяжністю близько 18 км. В 2011-2012 роках нам вдалось частково вирішити основну проблему, що загрожувала місту, – відновити роботу центрального каналізаційного колектора та системи водовідведення міста протяжністю приблизно 3,5 км.

Очисні споруди працюють в режимі аварійного скиду. В 2011 році нам вдалося провести ремонт на першій насосній станції. Розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію старих очисних споруд, кошти на яку виділено з обласного бюджету завдяки депутатам обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

IV. Житловий фонд

В 2010 році нам залишили житловий фонд, з якого у 98 відсотків багатоповерхових будинків протікають покрівлі, десятки років не проводився ремонт електромереж та стін у під’їздах.

На сьогоднішній день проведено капітальний ремонт частини покрівлі в будинках №6, та №51-В по вул. Січових Стрільців, зроблено повністю капітальний ремонт покрівлі будинку №51-Б по вул. Січових Стрільців, проведено поточний ремонт на 55% покрівель будинків. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт другої частини покрівлі на будинках №6 та №51-В по вул. Січових Стрільців, частини покрівлі будинку №37-А по вул. Січових Стрільців, покрівлі на будинку № 1-А по вул. Січових Стрільців, але на жаль в цьому році ми не зможемо провести ремонтні роботи, оскільки вже з вересня 2012 року Кабінет Міністрів України не дає дозволів (або дає лише частково) на проплату усіх окрім захищених статей, а виконавці робіт відмовляються проводити в борг роботи на великі суми. Тому будемо здійснювати поточні ремонти силами КП «Теребовля».

Частково проведено роботи з ліквідації аварійного стану будинку №6 по вул. 22 Січня. Проведено ремонти в 7 під'їздах житлових будинків. Замінено електропроводку в 70% багатоповерхових будинків.

Нажаль, мушу констатувати що, незважаючи на всі наші зусилля, 75% покрівель в багатоповерхових будинках і надалі залишаються в незадовільному стані. Допомога держави, а саме, виділення коштів з державного бюджету, могло б змінити цю ситуацію, та цього року на ремонти покрівель центральною владою не виділено жодної копійки.

V. Дороги

Якщо житловий фонд міста – це просто біда, то наші дороги – це велика біда. На даний час кошти на ремонт доріг комунальної власності в міський бюджет не надходять. Але завдяки фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Тернопільській обласній раді наше місто хоча б частково отримало кошти на ремонт доріг, як з державного, так і з обласного бюджетів.

В 2011 році було проведено частковий капітальний ремонт вулиці Юлії Миколаєнко, поточний ремонт вулиці Січових Стрільців, капітальний ремонт частини вул. Паращука. В цьому році за кошти обласного та державного бюджету проведено ремонт дороги по вул.  Гжицького та частково ремонт доріг по вул. Паращука, Січових Стрільців та 22 Січня.

 

VI. Освітлення

Протягом 2011 – 2012 років закуплено та встановлено 172 світильники вуличного освітлення. Всього в Теребовлі та Боричівці встановлено та реставровано 302 світильники. Ще потрібно понад 260.

VII. Освіта та культура

Дитячі садочки міста повністю забезпечено продуктами харчування. З половиною продуктів нам допомогли меценати, яким хочу висловити щиру подяку. Це А.І. Білик (ПОП "Іванівське"), І.С. Грошко (ТзОВ "Ласковецький Бровар"), С.С. Никеруй (ДП «Колос-2»), В.С. Гундзик (ТзОВ "Агро-Фран"), Л.В. Коломієць (ПП "Альма-Віта"), К.Ю. Фурт (СФГ "Біатріс"), Б.П. Сивак (ПАП «Богдан»), Б.О. Вовк (ТзОВ «Ліндеванг»), Спілка підприємців Теребовлянщини та інші.

Проведено капітальний ремонт актового залу у дитячому садочку «Сонечко». Замінено 28 вікон та 10 внутрішніх дверей на енергозберігаючі. Замінено 2 газових котли та встановлено 3 котли на альтернативні види палива. Придбано електричну плиту, телевізор, караоке, пральну машинку, два бойлери, іграшки, а також 200 спальних комплектів білизни. У всіх дошкільних закладах оновлено дитячі майданчики. У першому кварталі 2013 року в садочку «Сонечко» заплановано відкрити додаткову ясельну групу. На даний час виготовляємо проектно-кошторисну документацію на санацію будівель дитячих садочків «Сонечко» та «Ромашка».

З ініціативи депутатів Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» було виділено кошти та встановлено частину металопластикових вікон в Теребовлянській ЗОШ                І-ІІІ ступенів  №1.

Завдяки тісній співпраці міської ради та меценатів в селі Боричівці проведено капітальний ремонт клубу, встановлено контейнери для централізованого вивозу ТПВ, замінено електричну мережу,  на усіх вулицях проведено вуличне освітлення. Також біля школи встановлено дитячий майданчик.

 

Теребовлянський міський голова                               С.І. ПОПЕРЕЧНИЙ

Міста-побратими

Актуально

Партнери