Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

ЗВІТ Теребовлянського міського голови Поперечного Сергія Івановича про діяльність виконавчого органу ради за період з 10 листопада 2012 року по 1 грудня 2013 року

I. Комунальне господарство – від банкрутства до злагодженої, результативної праці

З 1 січня 2011 року послуги з водопостачання та водовідведення, утримання житла та благоустрою мешканцям Теребовлі надає підприємство КП «Теребовля» . На даний час тут працює 74 працівника .

Пройшло три роки клопіткої праці що б створити  потужне комунальне підприємство «Теребовля», яке по праву займає одне з призових місць в області. На сьогоднішній день в комбінаті 12 одиниць техніки, яка готова до будь-якої роботи. За кошти КП «Теребовля» в цьому році закупили, ліктєву автовишку на базі автомобіля ЗІЛ підйом на 22м висоти, що дає нам можливість проводити поточні ремонти покрівель, ринв, фасадів багатоповерхових будинків .

Заробітну плату працівники комунального підприємства отримують у встановлені терміни в повному розмірі при можливості кращим працівникам її збільшуємо. Середня заробітна плата по підприємстві 1350 грн.   Розрахунок за використану електроенергію та різного виду платежі до бюджетів усіх рівнів сплачуємо вчасно. Оплата для населення за надані комунальні послуги становить від 85% до 92 %. Мета, яку ми поставили перед собою, це створення за три роки дієвого комунального підприємства я вважаю досягнута. Приємно, що колектив вірить нам, як керівництву, а ми віримо нашим комунальникам і знаємо, що завжди можемо на них положитися. Мені приємно, що міська рада і КП «Теребовля» є одна команда, яка забезпечує життєдіяльність громади нашого містечка.

II. Благоустрій –  це праця кожного жителя нашого міста

Цьогорічна зима залишила свої відбитки і на благоустрої нашого міста. З весни усі сили комунальників були кинуті на прибирання міста, відновлення парків, скверів. По вул.. Князя Василька облаштовано клумби біля дерев де встановлено116м/п бордюрів, проведено поточний ремонт фонтана, тротуарі, частково доріг. В частині молодіжного парку встановлено тротуарні доріжки біля 120м.кв.. Облаштована спортивна площадка та встановлені тренажери в молодіжному парку. Закуплено та встановлено 40 урн для сміття та дитячий майданчик.

Встановлено десять сітілайтів для розміщення реклами з вмонтованими декоративними ліхтарями вуличного освітлення.

Замінено дерев'яний настил на пішохідному мості. Міст аварійний, тому  виготовляємо проектно-кошторисну документацію на його капітальний ремонт з розміщенням на ньому туристично-акреаційного комплексу. Очищено частину русла річки Гнізна від дерев та кущів в наступному році плануємо вимостити тротуар.  В парках міста на клумбах висаджено більше тисячі різних видів квітів та інших декоративних рослин.

Проведено ремонт в’їзних знаків зі сторони смт. Гримайлова, с. Острівець, с. Плебанівки та с.Кровінки.

 Центральну частину міста прибирають 14 двірників. З якістю прибирання ще є проблеми, але якщо порівняти з минулими роками, то помітне покращення. Щосереди у місті влаштовуємо санітарний день, коли двірники почергово прибирають прибудинкові території.

На території Теребовлянської міської ради на 85% вдалося вирішити проблему зі збором та вивозом твердих побутових відходів і забрати контейнери з центральних вулиць міста, які створювали багато незручностей. Встановлено три критих майданчики для розміщення контейнерів для збору ТПВ (Січових Стрільців, 6 та Січових Стрільців, 37А, Січових Стрільців, 30). За наявності коштів будуть встановлені майданчики і на інших вулицях .ТПВ вивозяться з міста на новозбудований сортувальний комплекс.

Проведено благоустрій кладовища та часткове його освітлення.

III. Водопостачання та водовідведення – основа життєдіяльності громади

Централізованим водопостачанням міста охоплено 3140 абонентів. Питну воду в м. Теребовля подається цілодобово.  На мою думку це саме вагоме досягнення колективів міської ради та КП «Теребовля» за три роки роботи і цю думку поділяють багато жителів нашого міста. Забезпечення питною водою здійснюється з трьох водозаборів об’ємом 1500м. куб., восьми водонапірних веж об’ємом 190 м. куб. та одного каптажного джерела. Підняття води здійснюється з 15 артезіанських свердловин за допомогою глибинних електронасосів

Комунальне підприємство міста обслуговує 41,9 км водопроводу з яких 13.5 км. термін служби біля 45 років, ще 25.5 км трубопроводу відслужили біля 35 років. На сьогоднішній день замінено біля 830 метрів труб, проводимо заміну старих електронасосів на електронасоси італійського виробництва, оскільки вони мають кращі показники енергозбереження.  Це дозволить  якісно здійснювати подачу води жителям та утримувати сталу ціну за надання  комунальних послуг. На даний час працюємо над виготовленням проектно-кошторисної документації щодо заміни зношених систем водопостачання. Вигитовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво свердловини на масиві «Садики». Проведено реконструкцію на водозаборі  по вул. Глещавецькій по новій технології, вода подається через супутниковий зв'язок.

Також комунальне підприємство обслуговує біля 18 км. системи водовідведення. В квітні 2013року біля 2000 метрів системи водовідведення.

Очисні споруди працюють в режимі аварійного скиду. Розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію старих очисних споруд.

IV. Житловий фонд – біда нашого сьогодення

В 2010 році нам залишили житловий фонд, з якого у 98% багатоповерхових будинків течуть покрівлі, десятки років не проводились ремонтні роботи електромереж та стін у під’їздах. Проведено поточний ремонт силами КП «Теребовля» на 70% покрівель будинків. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт другої частини покрівлі на будинках по вул. Січових Стрільців 6 та 51-В., частини покрівлі по вул. Січових Стрільців 37-А, капітальний ремонт покрівлі на будинку Січових Стрільців 1-А, але на жаль в цьому році ми не змогли провести ремонтні роботи, тому що  Кабінет Міністрів через казначейство не дає дозволів на проплату виконавцям робі, а виконавці робіт проводити роботи на великі суми в борг відмовляються.  На жаль мушу констатувати, що, незважаючи на всі наші зусилля, 5 покрівель в багатоповерхових будинках і надалі залишаються в незадовільному стані. В 2014 усі кошти, які є на спец рахунку міської ради будуть використовуватись виключно на ремонти покрівель, якщо казначейство дасть нам таку можливість.

 

V. Дороги – це жах наших автомобілів

Якщо житловий фонд міста – це просто біда, то наші дороги – це велика біда. На даний час кошти на ремонт доріг комунальної власності в місцевий бюджет не поступають, а прямують прямо в державний. 

В 2014 році було проведено поточний ремонт частини вул. Січових Стрільців, та по вул. Наливайка. Кошти за проведені роботи є в казні і не проплачуються виконавцям, а за ремонт проведений на частині вул.22 Січня кошти виконавцю робіт казною не проплачені ще за 2012 рік. В мене виникає питання хто безкоштовно буде робити і чому коштами які заробила громада міста розпоряджаються усі крім міської ради. Розроблені проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг по вул..22 Січня, Паращука, Січових Стрільціві.

 

VI. Освітлення – це не примха

На протязі 2013 року закуплено та встановлено 92 світильники.  Всього в Теребовлі та Боричівці встановлено та реставровано 394 світильники. Ще потрібно понад 200.

VII. Дошкільні заклади та культура – це майбутнє української нації

Дитячі садочки міста повністю забезпечено продуктами харчування. Я висловлюю щиру подяку меценатам  Білик А.І. (ПОП "Іванівське"), Грошко І.С. (ТзОВ "Ласковецький Бровар"), Некируй С.С. (ДП «Колос»2), (СФГ "Біатріс") Фурт К.Ю., Сивак Б.П. (ПАП «Богдан»), Вовк Б.О. (ТзОВ «Ліндеванг») та інші.

 

У лютому 2013 року було створено Молодіжну міську раду як орган молодіжного самоврядування при Теребовлянській міській раді, було обрано голову Молодіжної ради та затверджено «Стратегію розвитку на 2013 рік».

Протягом року працівниками відділу з гуманітарних питань спільно із молодіжними депутатами було здійснено ряд заходів в рамках реалізації інтелектуально-пізнавальних можливостей молоді:

 • Провели екологічні заняття для дітей старшого дошкільного віку  «Маленькі захисники довкілля». В рамках занять – майстер-класи по виготовленню іграшок із побутових відходів.
 • Розпочали краєзнавчий проект «Історія однієї вулички», який передбачає зустрічі, інтерв’ю, круглі столи із старожилами нашого міста. Результати проекту – наукові, публіцистичні статті у районній газеті та на сторінках соціальних мереж.
 • Взяли участь у програмах по обміну досвідом в питаннях молодіжного самоврядування, що проходили у містах Бережани та Бучач.
 • З ініціативи відділу з гуманітарних питань депутати Молодіжної міської ради стали учасниками молодіжного міжнародного проекту «Мій талант – моя робота», в якому взяли участь молоді особи з України та Польщі.

Заходи, проведені в рамках реалізації соціальних проектів:

 • Стали учасниками Всеукраїнської волонтерської акції  до Дня довкілля. Спільно із молодіжними депутатами організували власну акцію по прибиранню міста під назвою «Хочу жити у чистому місті».
 • Спільно з молодіжними депутатами провели акцію по збору добровільних коштів серед навчальних закладів міста на лікування дітей, що постраждали внаслідок жорстокого поводження та злочинних дій підлітків у листопаді поточного року.

Заходи в рамках реалізації творчого потенціалу молоді міста:

 • До дня працівників житлово-комунального господарства спільно з депутатами Молодіжної ради взяли участь в організації святкового концерту;
 • У квітні поточного року проведено І міський конкурс краси «Міні-міс Теребовляночка -2013» серед дівчаток старшого дошкільного віку. Переможниця конкурсу стала учасницею Всеукраїнського конкурсу краси «Міні-світ краси України 2013», що проходив у м. Чернівцях, де завоювала титул «Міні-міс глядацьких симпатій».
 • До Дня молоді організовано святковий концерт у формі «Танцювального калейдоскопу», який завершився танцювальним флешмобом за участю більше двох сотень дітей нашого міста.
 • З 28 червня по 7 липня 2013 року було проведено уже традиційний Всеукраїнський художній пленер «StareNove місто», який цього року був присвячений 1025 річниці Хрещення Київської Русі. В ньому взяло участь 14 художників із різних областей України. Завершився пленер виставкою робіт художників-пленеристів у Молодіжному парку та благодійним аукціоном-продажем картин. Усе дійство відбувалось під час святкового концерту духовної пісні. Під час пленерного тижня художниками було проведено кілька майстер-класів для маленьких художників-початківців нашого міста.
 • Традиційно було відзначено День міста 7 липня цього року. Програму святкувань відкрила святкова недільна виставка-ярмарок виробів майстрів народної творчості під час якої виступали народні музики та духовий оркестр Теребовлянського вищого училища культури, відбувались майстер-класи по плетінню купальських вінків, дитячі забави та ігри, безкоштовна дегустація солодощів від місцевих виробників та створювався найбільший дитячий малюнок про наше місто. Свято продовжилось у Молодіжному парку за участю колективів районного будинку культури, центру позашкільної творчості дітей та юнацтва, Теребовлянського вищого училища культури та гостей програми – музичного гурту «Тарута» (м. Київ).
 • Взяли участь у проведенні святкового концерту до Дня села Боричівки.
 • Організовано і проведено  І регіональний фестиваль КВН на кубок міського голови в якому взяли участь команди нашого міста («Автокавалерка» та «5 капель») та міста Тернополя («Weekend» та «Кабмін»).
 • Протягом року спільно з Молодіжною міською радою проведено творчі конкурси в рамках проекту «Теребовля – світ мого дитинства». За підсумками поетичного та художнього конкурсів, твори та малюнки про Теребовлю, що перемогли увійшли до першої дитячої книжки «Теребовля – світ мого дитинства», що вийшла накладом у 350 примірників.
 • Ведеться підготовка до Новорічних та Різдвяних свят, зокрема планується проведення конкурсу «Новорічний настрій» на кращу новорічно-різдвяну вітрину та краще комплексне новорічно-різдвяне оформлення залу; йде підготовка до проведення майстер-класів з виготовлення ялинкових новорічних прикрас на міську ялинку серед навчальних закладів міста; спільно з молодіжними депутатами готується святкова програма урочистого відкриття міської ялинки та проведення новорічної шоу-програми у Новорічну ніч.

 

Висловлюю щиру подяку колективам міської ради,  КП "Теребовля", керівникам та працівникам установ, організацій, підприємств, малому бізнесу, спілці підприємців та підприємцям, не байдужим громадянам нашого міста за підтримку, допомогу та плідну співпрацю на благо нашого княжого краю.

 

Міста-побратими

Актуально

Партнери