Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Молодіжна міська рада вітає в своїй команді нових депутатів!

Цьогоріч у новому форматі відбулися вибори до теребовлянської Молодіжної міської ради. Зміни спровокувала власна діяльність організації, яка з кожним роком розширювала свої горизонти та навіть після завершення школи депутати уже не бажали покидати ряди ММР. Не обмежуючись суто шкільним віком, рада «виросла» до загальноміських виборів, взяти участь в яких змогли усі бажаючі віком від 14 до 29 років. 
 
6 жовтня о 17.00 у залі міської ради розпочалися розширені збори Молодіжної ради, під час яких було проведено презентацію діяльності, досягнень та планів ММР, а також – кожен присутній депутат коротко розповів про свій особистий найяскравіший спогад, враження або досвід, здобутий під час численних заходів, акцій, спільних дій у раді. Відійшовши від офіційних промов, ммрівці щиро і просто ділилися приємними моментами та навіть – зізнаннями.

Детальніше...

Молодіжні ради – пріоритетна складова у розвитку громад

Молодіжна політика сьогодні у пріоритеті, якщо говорити про сфери, в які Теребовлянська міська рада вкладає свої ресурси. Теребовлянська молодіжна міська рада стала ще одним брендом, який вирізняє наше місто з-поміж інших, навіть якщо говорити про успішні приклади практик на рівні міністерства. 
 
На початку вересня у Києві відбулась чергова всеукраїнська конференція на тему молодіжної політики в умовах децентралізації, у роботі якої уже традиційно беруть участь представники нашої громади. 
 
Завдання, які ставить міністерство перед учасниками – це активна комунікація з молоддю та популяризація нових пріоритетів розвитку молодіжної політики: 
 
кадрове забезпечення (програма «Молодіжний працівник»), 
розвиток молодіжної інфраструктури (через створення та підтримку молодіжних центрів), 
залучення молоді до прийняття рішень (консультативно-дорадчі органи – молодіжні ради) 
фінансова підтримка (як на рівні держави, так і на місцях).

Детальніше...

Творити своє місто на мапі може кожен! Майстер-клас від компанії HERE відбувся у Теребовлянській міській раді

24 квітня в оновленому залі Теребовлянської міської ради з ініціативи депутатів Молодіжної міської ради відбулась зустріч-презентація з представниками міжнародної компанії HERE, котра вже біля 30 років займається розробкою та впровадженням автомобільної навігації та онлайн-карт. Наразі компанія із закритої спільноти трансформується у відкриту платформу, до якої може долучитися кожен, щоб усім разом спільно творити динамічний та сучасний картографічний продукт.
 
Відгукнувшись на запрошення молодіжних депутатів, представники HERE провели майстер-клас, як саме потрібно вносити правки на карті вулиць, точок інтересів, адресації міст та сіл України. 

Детальніше...

Перша сесія ММР 2017-го року: заміщення депутатського складу активними волонтерами

У понеділок, 16 січня, теребовлянська Молодіжна міська рада провела перше у цьому році сесійне засідання, на якому було прийнято рішення виключити зі списку депутатів чотирьох членів ММР, котрі протягом другого півріччя 2016 року не відвідували зборів та не брали участі у заходах. Присутні на сесії депутати одноголосно підтримали дану пропозицію. Наступним рішенням стало ввести до складу Молодіжної ради на місце тих, хто вибув, активних волонтерів. Зокрема, таємним голосуванням обрано наступні чотири кандидатури: Діану Заверуху, Дмитра Яременюка, Олесю Рупу та Ірину Палчинську.

Детальніше...

Візит на майбутню співпрацю. Молодь з Конопніци у Теребовлі

Підписавши влітку партнерську угоду з гміною Конопніца (Республіка Польща), Теребовлянська громада засвідчила свою готовність співпрацювати з цією гміною у культурному, молодіжному, туристичному та інших напрямках. Адже міжнародна співпраця сьогодні дуже активно підтримується Європейським союзом та дає вагомі результати для розвитку малих громад. 
 
В рамках даної угоди відбувся візит до Теребовлі польської групи із Конопніци – учнів гімназії в Радавчику Другім села Мотич з наставниками та представниками гмінної ради. Кількаденна програма їх перебування у нашому місті з 12 по 14 січня була насичена різноманітними подіями. Зокрема розпочалася зустріч із знайомства з найактивнішою молодіжною організацією Теребовлянської громади - Молодіжною міською радою. 

Детальніше...

В Теребовлі відбулась перша міжнародна молодіжна конференція "Події в Україні 2013-2016 років очима європейської молоді"

Ця конференція зібрала разом молодь із Теребовлі, в обличчі депутатів Молодіжної міської ради, та старшокласників із нашого міста-побратима Любомижа за круглим столом у затишному залі Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею. Депутати ММР підготували по групах (3-6 учасників) інтерактивні виступи на тему, що стосувалася певного етапу або конкретної події останніх років, а саме: студентського Майдану 2013 р., розгонів та боїв на Майдані, окупації Криму, оборони Донецького аеропорту, війни на сході, що триває по цей день. Учасники з Польщі, в свою чергу, виступили із власним баченням останніх подій в Україні.

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери