Депутати ТММР зустрілися з представником Дніпропетровської молодіжної ради

Цьогоріч на День міста до Теребовлі (зокрема, для зустрічі з Теребовлянською молодіжною міською радою) завітав Максим Красиков, депутат Дніпропетровської молодіжної ради при міському голові.

Оскільки святкування тривали протягом двох днів і наші молодіжні депутати брали в них активну участь – Максиму нічого не залишалося як також мимоволі долучитися до заходів. Позитивні відгуки про такий досвід він залишив на сторінці ДМР в соцмережі (матеріал під назвою: ДМР відкриває нові горизонти).

Після завершення святкувань, 8 липня Максим Красиков безпосередньо зустрівся та поспілкувався з депутатами Теребовлянської молодіжної ради. Мова ішла, звісно ж, про обмін досвідом (Дніпропетровська МР існує вже більше 7 років і має певні напрацювання у різних сферах молодіжної політики), а також про створення спільних туристичних маршрутів по Теребовлі та Тернопільській області. Власне, ключовим моментом, який зацікавив нашого гостя, був саме туризм, як той напрям, що відрізняє Теребовлю від Дніпропетровська, ставить перед нею конкретні перспективи.

Не оминув своєю увагою депутата ДМР і міський голова Теребовлі Сергій Поперечний. Розповідаючи гостеві про реформи у місті, мер наголосив, що «основним стержнем, рушійною силою для розвитку міста є саме молодь , і тому всебічна підтримка молоді має бути на першому місці». На думку міського голови основним пріоритетом сьогодні є уповільнення еміграції молоді до великих міст та європейських країн. Приїзд депутата Дніпропетровської молодіжної ради Сергій Поперечний вважає важливою віхою у встановлені партнерських відносин не тільки між молодіжними радами міст, а й між Теребовлею та Дніпропетровськом взагалі.