Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Візит на майбутню співпрацю. Молодь з Конопніци у Теребовлі

Підписавши влітку партнерську угоду з гміною Конопніца (Республіка Польща), Теребовлянська громада засвідчила свою готовність співпрацювати з цією гміною у культурному, молодіжному, туристичному та інших напрямках. Адже міжнародна співпраця сьогодні дуже активно підтримується Європейським союзом та дає вагомі результати для розвитку малих громад. 
 
В рамках даної угоди відбувся візит до Теребовлі польської групи із Конопніци – учнів гімназії в Радавчику Другім села Мотич з наставниками та представниками гмінної ради. Кількаденна програма їх перебування у нашому місті з 12 по 14 січня була насичена різноманітними подіями. Зокрема розпочалася зустріч із знайомства з найактивнішою молодіжною організацією Теребовлянської громади - Молодіжною міською радою. 

В залі засідань міської ради депутати ММР презентували гостям свою діяльність за 2016 рік, а також ознайомилися із творчими проектами та організацією молодіжної культурної діяльності у дружній гміні. Міський голова Сергій Поперечний підбив підсумки даної зустрічі та вручив делегатам із Польщі на згадку про наше місто сувенірну продукцію. 
 
Незмінним елементом візитів до Теребовлі різного роду делегацій, традиційно, є знайомство з історією та сьогоденням міста під час екскурсій. Не оминула подібна інтерактивна «візитівка», звісно, і гостей з Конопніци. Окремо для висвітлення можливостей та перспектив творчої молоді відбулось знайомство польської молоді із Теребовлянським вищим училищем культури.  Короткі виступи від студентів та майстер-класи від викладачів справили неабияке враження на гостей, адже подібного професійного закладу у їх гміні немає. Також міською радою було організовано спільний екскурсійний виїзд до релігійної святині Теребовлянщини – Зарваниці. 
 
Долучаючись до святкування Щедрого вечора в Україні, делегати з Конопніци взяли участь у вечірній літургії в теребовлянській Церкві Зіслання Святого Духа, скуштували традиційних страв у спеціалізованій школі-ліцеї та зустріли Старий-Новий рік в колі нових друзів. Продовжилось знайомство з різдвяними традиціями нашої громади під час регіонального фестивалю «Різдвяна феєрія». 
 

«Безпосереднє знайомство та налагодження дружніх зв’язків на рівні молодіжних груп та профільних спеціалістів відіграють не менш важливу роль у подальшій співпраці, аніж робочі зустрічі керівництва та розробка проектів, - зазначає з даного приводу Сергій Поперечний, - Важливо, що ми теж маємо що запропонувати партнерам із Польщі в плані культури, молодіжної громадської активності, а також, в подальшому, туризму і рекреації. І вже від сьогодні плануємо поїздку «у відповідь» для втілення якогось цікавого спільного молодіжного дійства».  
 
Прощалася молодь Теребовлі та Конопніци, без перебільшення, зі сльозами на очах. Більшість уже познаходили один одного у соцмережах та продовжують спілкування. 
Хочемо подякувати за таку дружню атмосферу міжнародної зустрічі та хороші враження, які повезли із собою польські гості, депутатам ММР, викладачам та студентам ТВУК, адміністрації та працівникам школи-ліцею, отцю Степану Манорику. 
 
Більше фото можна знайти за посиланням: Молодь з Конопніци у Теребовлі

Міста-побратими

Актуально

Партнери