Перша сесія ММР 2017-го року: заміщення депутатського складу активними волонтерами

У понеділок, 16 січня, теребовлянська Молодіжна міська рада провела перше у цьому році сесійне засідання, на якому було прийнято рішення виключити зі списку депутатів чотирьох членів ММР, котрі протягом другого півріччя 2016 року не відвідували зборів та не брали участі у заходах. Присутні на сесії депутати одноголосно підтримали дану пропозицію. Наступним рішенням стало ввести до складу Молодіжної ради на місце тих, хто вибув, активних волонтерів. Зокрема, таємним голосуванням обрано наступні чотири кандидатури: Діану Заверуху, Дмитра Яременюка, Олесю Рупу та Ірину Палчинську.

Подібна практика оновлення складу триватиме і надалі, тож в разі, якщо активність окремих депутатів буде низькою, а волонтери, натомість, проявлятимуть себе різносторонньою діяльністю під егідою ММР, уже весною в даному колективі відбудуть нові якісні зміни. Вітаємо обраних та бажаємо Молодіжній раді успішних проектів, творчих здобутків, постійного вдосконалення та зросту.