Творити своє місто на мапі може кожен! Майстер-клас від компанії HERE відбувся у Теребовлянській міській раді

24 квітня в оновленому залі Теребовлянської міської ради з ініціативи депутатів Молодіжної міської ради відбулась зустріч-презентація з представниками міжнародної компанії HERE, котра вже біля 30 років займається розробкою та впровадженням автомобільної навігації та онлайн-карт. Наразі компанія із закритої спільноти трансформується у відкриту платформу, до якої може долучитися кожен, щоб усім разом спільно творити динамічний та сучасний картографічний продукт.

Відгукнувшись на запрошення молодіжних депутатів, представники HERE провели майстер-клас, як саме потрібно вносити правки на карті вулиць, точок інтересів, адресації міст та сіл України.

Реєструючись та працюючи онлайн у Here Map Creator, завантажуючи такий самий додаток на смартфон чи планшет, фактично кожен бажаючий може додати номери будинків, цікаві місця, важливу інформацію на карту добре знайомої йому місцевості. Для саморозвитку та можливої подальшої співпраці компанія пропонує молоді спеціальні тренінгові програми, а також – зацікавлюючи конкурси із призами.

Представники Тетяна та В’ячеслав приїхали до Теребовлі на авто, яке використовується для картографічної роботи на місцях – це польовий автомобіль HERE Multicam Car, оснащений спеціальною технікою для проведення зйомок. Його продемонстрували учасникам зустрічі наприкінці. Загалом захід тривав біля трьох годин і був максимально насичений новою для більшості присутніх інформацією.