Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Молодіжні ради – пріоритетна складова у розвитку громад

Молодіжна політика сьогодні у пріоритеті, якщо говорити про сфери, в які Теребовлянська міська рада вкладає свої ресурси. Теребовлянська молодіжна міська рада стала ще одним брендом, який вирізняє наше місто з-поміж інших, навіть якщо говорити про успішні приклади практик на рівні міністерства. 
 
На початку вересня у Києві відбулась чергова всеукраїнська конференція на тему молодіжної політики в умовах децентралізації, у роботі якої уже традиційно беруть участь представники нашої громади. 
 
Завдання, які ставить міністерство перед учасниками – це активна комунікація з молоддю та популяризація нових пріоритетів розвитку молодіжної політики: 
 
кадрове забезпечення (програма «Молодіжний працівник»), 
розвиток молодіжної інфраструктури (через створення та підтримку молодіжних центрів), 
залучення молоді до прийняття рішень (консультативно-дорадчі органи – молодіжні ради) 
фінансова підтримка (як на рівні держави, так і на місцях).
 
Ефективними майданчиками для активізації молодіжної діяльності у Теребовлянській громаді міністерство вважає Центри культури і дозвілля, що мають відповідну матеріальну базу, комфортні умови та людський ресурс. І це те, що вже діє та приносить результати на рівні сіл нашої ОТГ. 
 
Основним же інструментом залучення молоді до життя міста та околиць, а також рушійною силою впливу на місцеву владу у питаннях, що стосуються даної вікової категорії населення, була і залишається Теребовлянська Молодіжна міська рада. 
 
У 2018 році ММР відзначатиме п’яту річницю свого існування. Нещодавно депутати Молодіжної ради організували зустріч із випускниками 1-го, 2-го та 3-го скликань. Вечірка відбулася на базі розважального комплексу «Аурум» за сприяння у проведенні якої депутати висловлюють щиру подяку власникам закладу – подружжю Кацімон. Спільні банси (танцювальні флеш-моби), частування, розповіді про особисті досягнення та старі фото ММР – те, що об’єднує їх сьогодні та мотивує до спільної роботи на майбутнє.
 
Молодіжна міська рада, із організації при міській раді виросла в серйозний осередок молодіжної активності, який є прикладом для інших та заохочує стати його учасником. Сформована команда КВН «Депутати без мандата», щорічні традиції святкових вистав, постійна участь у тренінгах, семінарах від українських та закордонних експертів, а сьогодні також і активна діяльність в громадських організаціях – все це та багато іншого означає, що ММР – гідна база для створення на їх основі Молодіжного центру Теребовлянської ОТГ. 
 
Вже у ближчому часі анонсуватимуться вибори до депутатського складу Молодіжної ради, які відбуватимуться за новою системою – не у форматі шкільних зборів, а на рівні всієї громади. До команди зможуть долучитися ті, хто уже завершив школу, вчиться або працює, та в той же час має бажання і змогу брати участь в молодіжних проектах, ділитися ідеями та втілювати зміни на краще 
 

Міста-побратими

Актуально

Партнери