Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Молодіжна міська рада вітає в своїй команді нових депутатів!

Цьогоріч у новому форматі відбулися вибори до теребовлянської Молодіжної міської ради. Зміни спровокувала власна діяльність організації, яка з кожним роком розширювала свої горизонти та навіть після завершення школи депутати уже не бажали покидати ряди ММР. Не обмежуючись суто шкільним віком, рада «виросла» до загальноміських виборів, взяти участь в яких змогли усі бажаючі віком від 14 до 29 років. 
 
6 жовтня о 17.00 у залі міської ради розпочалися розширені збори Молодіжної ради, під час яких було проведено презентацію діяльності, досягнень та планів ММР, а також – кожен присутній депутат коротко розповів про свій особистий найяскравіший спогад, враження або досвід, здобутий під час численних заходів, акцій, спільних дій у раді. Відійшовши від офіційних промов, ммрівці щиро і просто ділилися приємними моментами та навіть – зізнаннями.
 
Наступним етапом зборів стали виступи кандидатів, що знайшли в собі сміливість та бажання працювати в команді ММР, прийшли та представили кожен свою власну ідею для розвитку міста або громади. Соціальні бокси, акції та заходи, екологія, спорт та багато інших тем зачепили в своїх презентаціях новобранці. 
 
Голосували на виборах – не стільки за людей, скільки за список ідей, якими вони поділилися у цей день. За результатами голосування у склад Молодіжної міської ради увійшли 8 осіб, зокрема це:
 
Антонюк Софія-Ольга
Гичко Катерина
Божик Віталіна
Мартинюк Віталій
Палюх Олег
Бучковська Марія
Ковалишин Марія
Рогожинська Роксолана
 
Вітаємо нових людей у команді та бажаємо їм втілити все найкраще, чого прагнуть, розвиватися самим і розвивати своїми силами Теребовлянську громаду. 
 
Як зазначив Теребовлянський міський голова, котрий також був присутнім на виборах: 
«Ідеї молоді ми завжди вітаємо та підтримуємо. Адже за молодим поколінням – майбутнє громади і всієї країни. Від себе маю до вас усіх єдине прохання – вносити більше яскравих фарб до щоденної праці місцевого самоврядування, щоб ми разом зробили наше місто затишним та привабливим».
 
Більше фото за посиланням: Вибори до ММР 2017

Міста-побратими

Актуально

Партнери