Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Громадське обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Теребовлянської ОТГ на 2018 рік

Теребовлянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Теребовлянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.  Із текстом проекту можна ознайомитися за лінком: 

Детальніше...

Увага стажування у Німеччині!

В рамках діяльності Тернопільського регіонального Центру підтримки підприємництва 21-22 листопада 2017 року в приміщенні облдержадміністрації (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 825) заплановано проведення зустрічі бізнесу з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit) щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.
В рамках реалізації Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів,  учасники отримають наступні можливості:
- ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером;
- встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів;
- набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині;

Детальніше...

Соціальні заходи для літніх людей у громаді

Медична сестра денного відділення територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради з 23 жовтня по 3 листопада  2017 року здійснює виїзд в с. Острівець.  Медичним працівником надаються послуги з вимірювання тиску, пульсу, процедури оздоровчо-профілактичного масажу та медичні консультації особам похилого віку.
 
25 жовтня у клубі активного довголіття «60+» відділення денного перебування  відбулася зустріч шанувальників Ніни Матвієнко, відомої української співачки.

Детальніше...

Громадське обговорення детального плану території будівництва у Плебанівці

Теребовлянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської області.
Розробник проекту: головний архітектор проекту Козіна Ярослав Миколайович, сертифікат серія АР №000667 від 01.06.2011р.,ТОКП «Містобудівельник».
Мета і завдання містобудівної документації:

Детальніше...

Юстиція - виїзд мобільного інформаційного пункту у Теребовлі

2 листопада 2017 року з 11.00 год. у м.Теребовля для жителів Теребовлянської об'єднаної територіальної громади відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення за участі начальника Головного теруправління юстиції в Тернопільській обл. Едуарда Кольцова та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірини Хондогій.

Жителів ознайомлять з Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом "Я маю право!", онлайн-сервісами та ініціативами Мін'юсту. Також присутні матимуть змогу отримати відповіді на свої запитання. 

Детальніше...

На благо громади, її жителів

Теребовлянський міський голова Сергій Поперечний коментує пропозиції та запитання від жителів громади, зібрані під час інтеграційної зустрічі-пікніку у Молодіжному парку 8 жовтня, що відбувся в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). 

Зробити чергові групи у дитсадку під час літнього періоду
 
Літо – пора ремонтних робіт та відпусток у дошкільних навчальних закладах, адже кожен
працюючий колектив має право на відпочинок. Оскільки наповненість груп в садочках у літній період невисока, оптимальним виходом із ситуації є почергове закриття закладів з можливістю довантаження груп дітьми з інших садочків.
 
Відкрити секції для велогонщиків, проводити велоперегони
 
Донедавна подібних ініціатив від жителів не надходило. Та близько місяця тому до міської ради звернулися активісти, які займаються велоспортом, будують власноруч трампліни для катання на велосипедах. Зараз ми спільно з ними розробляємо проект спеціального майданчика, який планується облаштувати у Молодіжному парку і на якому зможуть кататися як діти, так і дорослі. Можливо ми навіть залучимо усіх бажаючих до його облаштування. Щоб це була спільна праця на благо громади.
 
Проводити фестивалі та ярмарки, Збільшити кількість святкових заходів

Детальніше...

Міста-побратими

Актуально

Партнери