На сайті один гість та відсутні користувачі

Теребовля має шанс стати одним із 7-ми чудес України

Триває 5 етап цьогорічної Всеукраїнської акції «7 чудес України» – « 7 чудес України: історичні міста та містечка». З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. Теребовлянська міська рада подала заявку (яку ви можете переглянути нижче), завдяки чому Теребовля потрапила у список із 21 обраного населеного пункту. З 1 червня і до 25 вересня відбуватимуться онлайн-голосування за посиланням: http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/. Закликаємо усіх підтримати наше місто та дати йому шанс бути у 7-ці кращих!

Також за цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.