Затверджено Стратегію розвитку Теребовлянської громади на 2017-2025 роки

20 лютого на двадцятій сесії сьомого скликання Теребовлянської міської ради відбулась презентація Стратегії розвитку Теребовлянської громади на 2017-2025, яку депутати затвердили більшістю своїх голосів (ріш. № 1340 від 20.02.2017р.). Стратегія являє собою довгостроковий основоположний документ, відповідно до якого громада діятиме: плануватиме, розроблятиме та втілюватиме свої проекти у різних сферах – економічній, туристичній, підтримці громадського суспільства, розвитку сільських територій, надання публічних послуг, тощо. Цей документ складається із статистики, аналітичної частини, діагностики та визначених пріоритетних цілей. Розроблений він у контексті Стратегії «Європа 2020» та вітчизняних загальноукраїнських та обласних стратегій розвитку.

Як зазначає міський голова Сергій Поперечний: «Стратегія Теребовлянської ОТГ – це узагальнене бачення того, що у нас є і куди ми плануємо рухатись. В ній виокремлено як сильні, так і слабкі сторони нашої громади, проблематика і перспектива. Даний документ - спільна робота апарату міської ради, закордонних партнерів та активних жителів, представників громадських організацій. Без нього неможливо на сьогоднішній день розраховувати на кошти європейських фінансових інституцій, міжнародні гранти, тощо. Це, так би мовити, фундамент, на якому будуються всі подальші проекти та зв’язки із партнерами».

Додаткова інформація. Стартувала розробка Стратегії Теребовлянської громади у березні 2016-го. Проект реалізовано у рамках польсько-канадської підтримки демократії за участі Фундації ініціатив менеджерських (FIM). Попередньо проведено громадські слухання, анкетування та консультації.