Офіційний сайт Теребовлянської міської ради

Категорії

Сайти відділів та установ

Теребовля з висоти пташиного польоту

Оголошення

 

 

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

На сесії Теребовлянська міська рада затвердила ряд важливих цільових програм

З початком року виконавчим апаратом міської ради розроблено ряд цільових програм фінансування, згідно яких виділятимуться кошти з бюджету на різні сфери діяльності громади у 2017-му.  Дані програми пройшли погодження виконавчим комітетом міської ради та в кінцевому результаті були затверджені депутатським корпусом 20 лютого на Двадцятій сесії Теребовлянської міської ради сьомого скликання. Серед них є такі, які повністю забезпечуються міською радою, а є такі, що передбачають дофінансування з міського бюджету державних або районних інституцій. 
 
Зокрема вперше було розроблено та затверджено Комплексну програму розвитку туризму та збереження культурної спадщини Теребовлянської громади на 2017-2018 роки, котра спрямована на збереження та відновлення історичного та культурного спадку, підтримку туристичного бренду міста та проведення як місцевих, так і всеукраїнських чи міжнародних заходів. 
Програма розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Теребовля та Теребовлянської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік передбачає фінансування заходів із покращення водовідведення, озеленення та благоустрою міста і сіл ОТГ.
Програма розвитку місцевого самоврядування Теребовлянської міської ради на 2017 рік включає в себе депутатську допомогу на звернення жителів, а також забезпечення діяльності Теребовлянської міської ради та Молодіжної міської ради. 
Програма «Хірургічна служба – шляхи реформування, удосконалення та оснащення» на 2017 рік передбачає виділення коштів для теребовлянської лікарні на придбання хірургічних наборів, медикаментів та обладнання.
Програма «Стоматологічна служба ¬ шляхи удосконалення та реформування на 2017 рік» спрямована на фінансування зубопротезування пільгових категорій населення, придбання медпрепаратів, ремонт фасадів будівлі Теребовлянської РСП. 
Екстрена (швидка) медична допомога: удосконалення та оснащення на 2017 рік – відповідно до цієї програми міською радою буде частково профінансовано ремонт приміщень та придбання спецодягу.
Програма «Обдарована дитина» на 2017 - 2018 роки передбачає нагородження учнів з Теребовлянської громади – переможців олімпіад, конкурсів різних рівнів, а також проведення міського конкурсу «Лідер року».
Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік спрямована на придбання путівок для дітей – жителів громади, які потребують особливої уваги та підтримки.
За Програмою сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Теребовлянської міської ради на 2017 рік виділятимуться кошти на дизпаливо та оргтехніку для груп швидкого реагування.
Програма підтримки матеріально-технічної бази Теребовлянського вищого училища культури на 2017 рік розроблена для придбання оргтехніки та цифрового фотоапарату для популяризації діяльності закладу.
Програма розвитку футболу на території Теребовлянської міської ради на 2017 рік спрямована на придбання інвентарю, проведення власних змагань та участь у виїзних спортсменів громади. 
Програма протидії проявам тероризму, організованій злочинності та корупції на території Теребовлянської міської ради на 2017 рік передбачає дофінансування витрат на дизпаливо та канцелярію Теребовлянському районному відділу Управління Служби безпеки України.
Програма організаційного забезпечення діяльності Теребовлянського відділення Бучацької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області на 2017 рік спрямована на придбання канцелярського приладдя.
 
Кошти на програми виділятимуться протягом 2017-2018 років за наявності відповідних бюджетних призначень.

Міста-побратими

Актуально

Партнери