Експерти DOBRE провели аналіз Теребовлянської громади

Сьогодні експерти проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) провели презентацію аналізу  діяльності Теребовлянської територіальної об'єднаної громади. Участь в інтерактивному спілкуванні взяли керівники громади та її актив.

Під час презентації український та польський експерти - Ігор Каспрук та Славомир Мендес  - проаналізували сильні та слабкі сторони, шанси та загрози у подальшому розвитку громади.  Говорили про адміністрацію самоврядування, інфраструктуру та благоустрій території, економічну діяльність, довкілля та туризм, суспільство та людський капітал. Аналіз був проведений на основі ряду зустрічей із представникими різних сфер життєдіяльності  громади та об'їзду закладів.

Результатом роботи екпертів буде важливий для подальшого розвитку нашої ОТГ документ, що міститиме детальну діагностику і рекомендації.