У пошуку родзинок Теребовлянської громади

21-23 серпня у Теребовлі відбувся семінар-тренінг «Туризм і культра: використання взаємного потенціалу партнерських громад України і Польщі». Його організатори -  голова правління Фундації Менеджерських Ініціатив, радник мера Любліна Павел Прокоп, війт гміни Конопніца Мірослав Жидек та консультант Фундації Менеджерських Ініціатив Богдан Юрчук.

Участь у тренінгу взяли представники громадськості Теребовлі, які спільно із гостями із Польщі окреслили туристичний потенціал  своєї громади та обговорили можливості його розвитку.

У інтерактивному спілкуванні організатори не лише поділилися досвідом успішного втілення туристичних і культурних проектів у гмінах Польщі, а й стимулювали теребовлянців до створення нових ідей. Після роботи у командах таких ідей були десятки. Далі теребовлянці голосували і обирали найкращі з них. А це і розбудова «Старого міста» на замку, і організація кінних екскурсій, і  відновлення напису міста на горі Покрівка, і організація спортивно-туристичних квестів та змагань (альпінізм, дельтапланеризм, мотокросинг) та інше. Кожен із проектів був проаналізований з точки зору можливості залучення фінансування, ролі громадськості, часу та необхідних матеріалів для втілення.

У підсумку спеціалісти високо оцінили ініціативність учасників конференції та разом із ними склали план провдення спільних заходів, що сприятиме культурно-туристичному партнерству громад двох країн.