Народний депутат, радник міністра юстиції проведе ряд зустрічей у Теребовлянській громаді з жителями, ГО та аграріями

30 серпня 2017 року о 12.00 год. у м. Теребовлі для жителів Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади Теребовлянського району, за участю народного депутата України, радника Міністра юстиції України Ігоря Алексєєва, начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда Кольцова та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини Хондогій відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення.
Під час зустрічі з громадськістю відбудеться ознайомлення місцевих жителів із інформаційною компанією про запуск Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!», основною метою якого є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, створення при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, а також про роботу мобільних інформаційних пунктів з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.
Також, жителі громади матимуть можливість особисто отримати відповіді на питання, що їх цікавлять.

Цього ж дня о 12.00 год. відбудеться відкрита робоча зустріч представників громадських організацій області з народним депутатом України, радником Міністра юстиції України Ігорем Алексєєвим, за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда Кольцова на тему: «Співпраця органів юстиції та громадських організацій (Взаємодія органів публічної влади та організацій громадянського суспільства на основі партнерства та рівноправності)» (м. Теребовля, вул. Князя Василька, 104-А (приміщення Теребовлянської районної державної адміністрації)).
Участь приймуть представники ГО з питань:
ГО «Асоціація жінок України» - гендерна політика,
ГО «Екологічний природоохоронний контроль» - незаконні будівництва,
ГО «Центр регіонального розвитку та права» - децентралізація,
ГО «Автомайдан Тернопіль», ГО «Об’єднання бойовий побратимів» - соціальний захист учасників АТО,
ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ», ГО «Громадська люстраційна рада Тернопільщини» - запобігання корупції,
Тернопільська обласна громадська організація «Інститут права»,
ГО «Центр регіонального розвитку та права» - захист загальновизнаних прав людини і повага до них,
ГО «СХІД І ЗАХІД ЄДИНІ» - організація і підтримка волонтерського руху та інше.
До участі запрошуються представники громадських організацій області.

30 серпня 2017 року о 14.00 год. народний депутат України, радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв, візьме участь у засіданні оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя в області, створеного розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 11 серпня 2017 року № 472-од, з метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності.
Засідання відбудеться за адресою: Теребовлянський район, смт. Дружба (на базі ПП Агропромислове підприємство «Агро-Дружба».
Також в ході роботи оперативного штабу відбудеться зустріч із представниками аграрного бізнесу на тему «Захист бізнесу від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю»
До участі запрошуються представники аграрного бізнесу області.