Громадське обговорення детального плану території будівництва у Плебанівці

Теребовлянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської області.
Розробник проекту: головний архітектор проекту Козіна Ярослав Миколайович, сертифікат серія АР №000667 від 01.06.2011р.,ТОКП «Містобудівельник».
Мета і завдання містобудівної документації:
- Аналіз існуючої планувальної структури забудови території;
- Вирішення питання інженерного забезпечення;
- Вирішення благоустрою та озеленення території.
Пропозиції та зауваження відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності «приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України,
депутати місцевих рад.
Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор міста Лещук Ярослав
Мирославович.

1 грудня 2017 р. о 14 год. 00 хв. будуть проведені громадські слухання з питання розгляду детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської області.
Місце проведення громадських слухань - приміщення міської ради (зал) м.Теребовля вул. Шевченка,8.
Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді цього питання.

Телефон для довідок 2-14- 62