На сайті один гість та відсутні користувачі

Соціальні заходи для літніх людей у громаді

Медична сестра денного відділення територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради з 23 жовтня по 3 листопада  2017 року здійснює виїзд в с. Острівець.  Медичним працівником надаються послуги з вимірювання тиску, пульсу, процедури оздоровчо-профілактичного масажу та медичні консультації особам похилого віку.

25 жовтня у клубі активного довголіття «60+» відділення денного перебування  відбулася зустріч шанувальників Ніни Матвієнко, відомої української співачки.
Відвідувачі переглянули слайдову презентацію з фотографіями та кліпами Ніни Митрофанівни, а також дізнались цікаві факти з її життя та творчої діяльності. На завершення зустрічі відбулося активне обговорення та обмін теплими спогадами.