Громадське обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Теребовлянської ОТГ на 2018 рік

Теребовлянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Теребовлянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.  Із текстом проекту можна ознайомитися за лінком:

В друкованому вигляді - у відділі архітектури та містобудування Теребовлянської міської ради, за адресою: вул.Шевченка,8 (2 поверх).

Свої пропозиції або зауваження (із зазначеним власним ПІБ та контактними даними – телефон, адреса) надсилати на електронну скриньку:
Або на поштову адресу:
Теребовлянська міська рада
Вул.Шевченка, 8
м.Теребовля
48101

Підсумком громадського обговорення стануть громадські слухання, які відбудуться 4 грудня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань Теребовлянської міської ради.