Швидка позика на карту

У чому ж особливості онлайн позики на карту і огляд найвигідніших компаній онлайн кредитування. Як оформити швидкий позику на карту і не тільки, можна дізнатися тут.

Швидка позика на карту – оформляємо без проблем, в чому ж особливості онлайм позики на карту і огляд найвигідніших компаній онлайн кредитування. Все це можна дізнатися на сторінках нашого сайту.

Бувають ситуації, коли людині терміново порядку потрібна незначна сума, яку він зможе повернути протягом короткого часу. Наприклад, до зарплати залишилося кілька днів, а потрібно купити якісь ліки. Або ж необхідно здійснити несподівану поїздку. А може, ви хочете зробити вигідну покупку, пропозиція на яку діє не довго. З цим вам допоможе впоратися мікрокредит.

компанії України видають мікрокредити навіть особам з непристойною кредитною історією. Фінансовий ризик такого лояльного ставлення виправдовується підвищенням ставок за винагороду.
Мікрокредит можна отримати готівкою (Швидко Гроші, Глобал Кредит, Быстрозайм…), так і на карту, звернувшись в спеціальний сервіс (Манивео, CCLoan, SOS Credit, Crediton…)
Онлайн мікрокредит — оформити швидкий позику на карту, досить легко, буквально за 15 хвилин.

 

У кого можна оформити швидко позику на карту:

 1. ШвидкоГроші — сервіс видає онлайн кредити до 3000 грн на всій території України. (1й позику готівкою в офісі)
 2. Moneyveo – відомий сервіс, що працює на території України, можна отримати на карту: 1й позику до 3000 грн, а потім до 10000 грн в режимі онлайн.
 3. SOS Credit – нова компанія, так само надає швидкий позику через інтернет на карту.
 4. Є ще CCLoan — міжнародна організація, що працює в Україні, Грузії та Казахстані.
 5. UltraСash — ще одна досить молода компанія, що надає термінову грошову допомогу.
 6. ЄвроГроші — сервіс, що допомагає швидко вирішити фінансове питання.
 7. Crediton — дозволяє отримати позику до 2500 грн, на строк до 30 днів.
 8. CreditUP — позики на суму до 1200, вам повинно бути більше 21 року.
 9. Бистрозайм — давня і надійна компанія, видає гроші в борг до 10000 грн на карту.
 10. MyCredit — нова та надійна організація надає послуги з мікрокредитування. Максимальний ліміт у ниж до 33000 грн!
 11. Глобал Кредит — так само видає досить великі суми на картку або готівкою. Даний сервіс має ще й смс-кредитування.

Всі вони надають можливість за допомогою інтернету або у відділенні отримати миттєвий позику на вашу картку або готівкою, потрібно лише оформити заявку і дочекатися підтвердження, і на протязі короткого часу, ви отримуєте необхідну суму. У більшості випадків клієнт повинен бути повнолітнім, але іноді потрібно – вік старше 21 року.

Що потрібно враховувати

При отриманні швидкої позики на картку клієнт отримує безліч позитивних моментів:

 1. першою якістю подібного кредитування, безсумнівно, є його зручність. Не відходячи від комп'ютера, або сидячи в маршрутці, з допомогою свого мобільно пристрою є можливість протягом короткого часу отримати необхідну грошову підтримку. Вам зовсім не потрібно нікуди їхати, або чекати в черзі, досить мати доступ до Інтернету і паспортні дані;
 2. Терміновість. Всі компанії гарантують швидкість своїх послуг. Час реєстрації та верифікації різний, але він не перевищує 30 хвилин, бувають ж випадки, коли швидкість дуже важлива;
 3. Доступність. У більшості організацій позики видаються всім особам, які досягли повноліття, навіть якщо у них погана кредитна історія є можливість отримання грошей. Також послуги з видачі грошей на карту через Інтернет надаються компаніями цілодобово.
  Крім всіх перерахованих плюсів, є і не зовсім приємні моменти. Відсотки, які, по онлайн кредиту, нараховуються щодня і становлять від 0,5% до 2% в день. Якщо перераховувати на річні, виходить колосальна сума, зате це зайва гарантія своєчасної виплати, так як має великі ризики не повернення позики. Виплативши кредит вчасно – ви позбавите себе від великих переплат, а компанія зможе повернути свої кошти.

 

Так само можна порадити звернути увагу на наступне:

 1. в першу чергу поцікавитися думками клієнтів про організацію, що дає швидку позику на карту, можливо, деякі відгуки здадуться вам недостатньо переконливими.
 2. Безсумнівно, важливою буде інформація з договору, який потрібно читати і перечитувати гранично уважно.
 3. потрібно ще додатково дізнатися терміни і умови погашення, а також % ставку.
 4. Офіційний статус компанії буде великим плюсом при виборі. Дізнатися його можна переглянувши документи організації.
 5. Не забудьте тверезо оцінити свої можливості з погашення кредиту.
 6. Всі заявки і бланки потрібно оформляти безпосередньо на сайті сервісу, надають необхідну послугу, це убезпечить вас від різного роду махінацій неблагонадійних осіб.

Кожна компанія має в своєму розпорядженні послугу продовження строків виплати, здійснюється це за умови додавання невеликого відсотка, хоча і краще здійснювати виплату вчасно, що позбавить всі сторони додаткових проблем.

Як оформити:

Кожен сервіс, що надає таку послугу, має свою анкету реєстрації, але дані необхідні для одержання позики будуть одними.

 

Отже, визначилися з сервісом, і перейшли на сайт, подальшими діями, спрямованими на отримання позики на карту онлайн і швидко будуть:

 1. Спочатку, потрібно визначитися з вимагається сумою грошей, у кожного сервісу вона різна, наприклад на SOSCredit, можна отримати гроші в розмірі до 10 000грн (перша позика, не більше 3000);
 2. Після рішення, скільки грошей вам потрібно, переходимо безпосередньо до анкети, в якій доведеться вказати такі відомості: ім'я та прізвище, контактна інформація – номер мобільного телефону, адресу електронної пошти та пароль, це потрібно для встановлення істинності намірів клієнта та реєстрації його в сервісі; потрібні ще паспортні дані, для підтвердження особи; потрібна також інформація про соціальний статус; дані картки, на яку буде здійснено переказ грошових коштів.
 3. подальшими вашими діями буде підтвердження заявки на отримання швидкої позики на карту;
 4. І, нарешті, потрібно трохи почекати, щоб отримати відповідь скорингу про кредитоспроможності, тобто можливих кредитних ризиків.

Не забувайте вказувати тільки достовірну інформацію, інакше рішення про видачу вам замовленої суми може затягнутися на довгий час, або ж буде прийнято не на вашу користь. Після проходження всіх нескладних пунктів і проведених маніпуляцій, якщо ви отримали позитивну відповідь – протягом короткого часу (10-15 хвилин), на вашу карту буде перерахована замовлена сума грошей.

Кому буде корисна така послуга

 • зайняті і працюючі люди гідно зможуть оцінити всі можливі вигоди від процедури оформлення позики з допомогою онлайн сервісів на карту.
 • Працюючи на повну ставку людині, складно звернутися в офіс необхідної фінансової організації, так як закінчення робочого дня у всіх компаніях приблизно збігається.
 • так само під час обіду на роботі в інтернеті можна знайти всю можливу інформацію, як за даною процедурою, так і про компанію, обрану в якості кредитора. Така процедура не зажадає багато часу, але виявиться досить корисною позичальникові.

Як додатково себе убезпечити

Не забувайте - ви вказуєте особисті дані-а справа маєте з грошима, тому слід дотримуватися деяких пересторог, завдяки яким можна буде уникнути можливих проблем з швидкою позикою на карту:

 • ніколи і нікому не говорити пін-код особистої карти;
 • при заповненні анкети варто вказувати унікальний складний код, який буде легко запам'ятати, але важко розгадати. Більшість джерел радять включати в код цифри, символи і великі літери;
 • як вже говорилося – оформляйте все на офіційному сайті;
 • оформляючи або перевіряючи кредит онлайн з чужих пристроїв, переконайтеся, по завершенню роботи, що не збереглося жодного посилання або пароля, інакше власник пристрою, або ж хтось має до нього доступ, може скористатися вашими даними. Кращим рішення буде використовувати тільки особисту техніку;
 • слід звернути увагу на рекомендовані правила безпеки, які надає сервіс, при оформленні швидкого позики через інтернет;
 • не варто оформляти кредит для малознайомих осіб на своє ім'я. У боргах, як наслідок, можете опинитися ви;
 • не оформляйте відразу два і більше кредиту, ризикуєте просто, не впорається з їх виплатою.